Kalkulator ilości wełny skalnej

Kalkulator ilości wełny skalnej to narzędzie, które szybko wyliczy ilość materiału potrzebnego do wykonania izolacji, dla ścian, poddaszy czy podłogi.

Jeszcze łatwiejsza praca z wełną skalną jest możliwa dzięki nowej aplikacji mobilnej dla wykonawców. „Kalkulator ilości wełny skalnej” szybko wyliczy ilość materiału potrzebnego do wykonania izolacji, dla ścian, poddaszy czy podłogi.   

Jak działa kalkulator wełny skalnej?

Mając na uwadze fachowych wykonawców, ich czas i efektywność pracy, wprowadziliśmy na rynek nowe narzędzie, dzięki któremu praca ekspertów od ociepleń może być jeszcze efektywniejsza. „Kalkulator ilości wełny skalnej ROCKWOOL” umożliwia szybkie obliczenie ilości produktów, potrzebnych do wykonania ocieplenia poszczególnych elementów budynku: ścian zewnętrznych i działowych, poddaszy oraz podłóg. Wystarczy wprowadzić dwa wymiary przegrody lub wielkość jej powierzchni w m2, a następnie wybrać interesujący rodzaj i grubość produktu z wełny skalnej. 

Gotowe informacje na temat ilości wełny skalnej do ocieplenia

Dzięki temu, kalkulator poda wymaganą ilość rolek oraz palet wełny, a nawet oszacuje ich cennikowy koszt.  Dane można następnie eksportować do formatu PDF, czy przesłać wygenerowane podsumowanie mailem lub poprzez platformy społecznościowe. Taki gotowy dokument można przekazać do dystrybutora celem uzyskania ostatecznej oferty dla inwestora.

Kalkulator wełny skalnej ułatwia  pracę ekspertów w dziedzinie ociepleń

Wiemy jak bardzo cenieni na rynku są specjaliści pracujący na materiale, jakim jest wełna skalna. Chcieliśmy sprawić, by ich codzienna praca stała się jeszcze szybsza i wygodniejsza. Nowa aplikacja to narzędzie, które umożliwia dostosowanie pracy wykonawców do dzisiejszych potrzeb, jak również oczekiwań inwestorów. Tego typu narzędzia elektroniczne  mogą być z powodzeniem wykorzystane w branży budowlanej.

Jeśli potrzebujesz pomocy, w korzystaniu z naszych programów i kalkulatorów obliczeniowych, skontaktuj się z Doradcą Technicznym ROCKWOOL Polska dostępnym na czacie. Sprawdź, czy Doradca jest online!