Mobilne Centrum Szkoleniowe na zamówienie

Zamów szkolenie praktyczne swoich zaprzyjaźnionych wykonawców. Nasi eksperci przeszkolą ich w Twojej hurtowni w wybranym przez Ciebie terminie. Wybierz temat i zakres szkolenia oraz przygotuj miejsce, a my przeszkolimy Twoich wykonawców.

Decydując się na taką formę wymiany wiedzy, to Wy decydujecie o miejscu, czasie oraz tematyce szkoleń. Przygotowaliśmy dwa tematy szkoleń praktycznych dla wykonawców:

  1. Systemy dociepleń ścian zewnętrznych (ETICS), ocieplanie ścian metodą lekką suchą.
  2. Docieplenia poddaszy, ocieplanie wiązarów dachowych, izolacja nakrokwiowa.

W ramach szkoleń zapewniamy niezbędne materiały (w tym produkty) potrzebne do szkolenia, promocję wydarzenia w Waszym punkcie handlowym oraz zaproszenie dla Waszych wykonawców w wersji elektronicznej, materiały informacyjne, zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu ROCKWOOL. Ze strony Dystrybutora – współorganizatora szkolenia, oczekujemy przygotowania miejsca oraz infrastruktury (szczegóły poniżej), możliwości przechowania wcześniej dostarczonych materiałów i produktów do szkoleń, pomocy w przygotowaniu szkolenia i posprzątania po nim, zagwarantowania minimum 15 uczestników na szkoleniu, udostępnienia mediów (woda, prąd).

Docieplenia poddaszy

Uczestnicy tego szkolenia praktycznego dowiedzą się jak wybierać produkty poddaszowe z oferty ROCKWOOL, jak je poprawnie montować i jak zapewnić wykonanie poprawnego, skutecznego ocieplenia poddasza w układzie dwuwarstwowym. Przedstawimy nowe sposoby ocieplania dachów skośnych w systemie izolacji nakrokwiowej.

Tematyka szkolenia:

  • Rozwiązania z wełny skalnej
  • Wymagania prawne
  • Przykłady praktycznego zastosowania produktów ROCKWOOL
  • Najczęściej popełniane błędy wykonawcze

Systemy dociepleń ścian zewnętrznych (ETICS)

Szkolenie praktyczne zapozna uczestników z zasadami poprawnego montażu w systemach ETICS, ocieplania domów w technologii szkieletowej i domów drewnianych. Omówimy najczęstsze błędy wykonawcze, zapoznamy z wymaganiami w zakresie izolacyjności ścian.

Tematyka szkolenia:

  • Rozwiązania z wełny skalnej
  • Wymagania prawne
  • Praktyczne przykłady rozwiązań
  • Najczęściej popełniane błędy wykonawcze