Mobilne Centrum Szkoleniowe

Bezpłatne praktyczne szkolenia dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych.

Ruszyło Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL. Będziemy spotykać się z Wami przez cały rok, w całym kraju. Oczywiście nasze szkolenia pozostają bezpłatne i nadal skupiają się na teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu ocieplania poddaszy i ścian zewnętrznych wełną skalną ROCKWOOL.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wykonawców!

Jeszcze bliżej wykonawców

Zależy nam na tym, aby możliwość uczestnictwa w naszych szkoleniach była dostępna przez cały rok. Ponadto z Mobilnym Centrum Szkoleniowym ROCKWOOL odwiedzimy wiele dodatkowych miejsc. Szkolenia będą odbywać się w punktach sprzedaży naszych klientów i dystrybutorów oraz szkołach budowlanych i centrach kształcenia praktycznego w całej Polsce.

Tematyka szkoleń

Na szkoleniach będziemy prezentować praktyczne zasady poprawnego ocieplenia klasycznego poddasza. Pokażemy i omówimy również izolację nakrokwiową, ocieplanie domów szkieletowych, wiązarów, stropów drewnianych i ścian konstrukcyjnych. Ponadto przedstawimy metodę lekką suchą w systemie ETICS i sposób mocowania wełen fasadowych do poszyć. 

Wydarzenia

Poniżej znajdują się nadchodzące wydarzenia, w których eksperci, trenerzy i specjaliści ROCKWOOL Polska będą brali udział.

Podczas szkoleń chcemy przekazywać jak najwięcej wiedzy praktycznej dotyczącej wykonywania ocieplenia. Omawiamy newralgiczne miejsca podczas wykonywania izolacji. Pokazujemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Udowadniamy, że praca z wełną skalną to nic trudnego, o ile jest się do niej odpowiednio przygotowanym.

Maciej Stołpiak i Mateusz Rudnicki

Trenerzy Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL