Mobilne Centrum Szkoleniowe

Bezpłatne praktyczne szkolenia dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych.

Ruszyło Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL. Będziemy spotykać się z Wami przez cały rok, w całym kraju. Oczywiście nasze szkolenia pozostają bezpłatne i nadal skupiają się na teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu ocieplania poddaszy i ścian zewnętrznych wełną skalną ROCKWOOL.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wykonawców!

Jeszcze bliżej wykonawców

Zależy nam na tym, aby możliwość uczestnictwa w naszych szkoleniach była dostępna przez cały rok. Ponadto z Mobilnym Centrum Szkoleniowym ROCKWOOL odwiedzimy wiele dodatkowych miejsc. Szkolenia będą odbywać się w punktach sprzedaży naszych klientów i dystrybutorów oraz szkołach budowlanych i centrach kształcenia praktycznego w całej Polsce.

Tematyka szkoleń

Na szkoleniach będziemy prezentować praktyczne zasady poprawnego ocieplenia klasycznego poddasza. Pokażemy i omówimy również izolację nakrokwiową, ocieplanie domów szkieletowych, wiązarów, stropów drewnianych i ścian konstrukcyjnych. Ponadto przedstawimy metodę lekką suchą w systemie ETICS i sposób mocowania wełen fasadowych do poszyć. 

Podczas szkoleń chcemy przekazywać jak najwięcej wiedzy praktycznej dotyczącej wykonywania ocieplenia. Omawiamy newralgiczne miejsca podczas wykonywania izolacji. Pokazujemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Udowadniamy, że praca z wełną skalną to nic trudnego, o ile jest się do niej odpowiednio przygotowanym.

Maciej Stołpiak i Mateusz Rudnicki

Trenerzy Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL

Poświadczenie kompetencji

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie o udziale w szkoleniu. Ponadto szkolenie otwiera drogę do uzyskania CERTYFIKATU WYKONAWCY ROCKWOOL. Aby go zdobyć trzeba:

  • przejść jedno praktyczne szkolenie ROCKWOOL,
  • uzyskać pozytywną ocenę swoich dwóch realizacji z wykorzystaniem produktów ROCKWOOL do izolacji ścian zewnętrznych lub poddaszy.

Poczęstunek i upominki

Wszyscy uczestnicy szkoleń mogą liczyć na poczęstunek i praktyczny upominek. Chcielibyśmy, żeby nasze spotkania były nie tylko źródłem technicznej, użytkowej wiedzy, ale również przyjemną formą spędzenia czasu w towarzystwie innych fachowców z branży.

Jak się zapisać?

Na szkolenia możecie zapisywać się na dwa sposoby:

  • wysyłając SMS o treści "Szkolenie" na numer 4622 (koszt SMS zgodnie z taryfą operatora),
  • dzwoniąc na infolinię pod numer 801 300 444 (czynna w dni powszednie w godzinach 9:00-18:00, koszt połączenia wg taryfy operatora).