Biblioteka detali CAD

Wykorzystywanie gotowych modeli CAD ułatwia i przyspiesza przygotowywanie dokumentacji technicznej. Skorzystaj z biblioteki detali CAD. Pobierz i projektuj!

Rozwiązania ROCKWOOL w plikach CAD

W naszej bazie detali architektonicznych CAD znajduje się ponad 130 przykładowych rozwiązań, pogrupowanych według rodzaju przegród. Modele CAD są przygotowane w formatach DWG oraz PDF. 

Przygotowaliśmy pliki CAD przydatne przy projektowaniu:

Biblioteka rozwiązań ROCKWOOL w formacie plików CAD

Dowiedz się więcej o formacie plików CAD

Pliki CAD

CAD to skrót od angielskich słów Computer Aided Design, co oznacza projektowanie wspomagane komputerowo. W wypadku systemów izolacyjnych, jakie oferuje ROCKWOOL, pliki CAD przyspieszają opracowywanie dokumentacji technicznej.

Automatyczne wstawianie widoków z różnych stron, generowanie przekrojów, eksponowanie szczegółów, skraca czas wykonania projektu. Dużym ułatwieniem jest automatyczna aktualizacja widoków rysunkowych po dokonaniu zmian w projekcie systemów izolacji ROCKWOOL.

Wykonując projekty systemów izolacji w wykorzystaniem plików CAD możemy archiwizować poszczególne etapy poprawek i zmian na nośnikach cyfrowych.

Zalety korzystania z plików CAD

  • Rysunki CAD można wykorzystywać przygotowując projekty i kosztorysy. 
  • Pliki CAD umożliwiają przygotowanie dokumentacji technicznej i czytelne, zrozumiałe zaprezentowanie gotowego projektu klientowi.
  • Zmiany można wprowadzać szybko, bez konieczności rysowania całości od nowa. Modyfikacja projektu jest zatem łatwiejsza i mniej czasochłonna.

Skorzystaj z innych oferowanych przez nas narzędzi