Szukasz katalogów , cenników , broszur

Na tej stronie znajdziesz aktualne materiały reklamowe w postaci katalogów, broszur tematycznych, broszur wykonawczych czy ulotek informacyjnych. Wystarczy wybrać kategorię, a następnie wybrać interesujacy Cię materiał i otworzyć lub zapisać na dysku. Wszystkie materiały zostały umieszczone w postaci plików pdf.

Dodatkowo jeśli zajmujesz się projektowaniem możesz pobrać detale architektoniczne CAD, w dwóch formatach – dwg lub pdf. Dzięki temu będziesz mógł szybko i efektywnie zastosować rozwiązanie izolacyjne z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL wraz ze szczegółowymi informacjami. Wystarczy pobrać odpowiednie pliki.

Cenniki

Categories

 

 

0 Wybrane pliki

Cennik produktów ROCKWOOL

Opublikowane ceny są obowiązujące dla Zamawiających, którzy podpisali z ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. Umowę o Dystrybucji i Dostawie Wyrobów. Ogólne Warunki Dostaw wraz z załącznikami stanowią integralną część umowy. Osoby nie związane umową powinny traktować cennik, jako materiał poglądowy nie stanowiący oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podane ceny są ważne jedynie dla dostaw na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Cennik obowiązuje od 22.01.2018 r.

Załącznik nr 1 do Ogólnych Warunków Dostaw

Załącznik nr 1 do Ogólnych Warunków Dostaw z cennikiem DHL

Ogólne Warunki Dostaw z Załącznikiem 1

Ogólne Warunki Dostaw wraz z załącznikami stanowią integralną część Umowy o Dystrybucji i Dostawie Wyrobów ROCKWOOL Polska. Dokument obowiązuje od 14.05.2018 r. i zastępuje Ogólne Warunki Dostaw z dnia 05.09.2016 r.

Najcześciej zadawane pytania

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dot. naszych produktów oraz konstrukcji przegród zewnętrznych.

Czytaj więcej
People, Humans, Office, Working, Women

search

Showing
Offices & Factories near you