Doskonałe własności cieplne

Optymalna temperatura, niezależnie od pogody na zewnątrz

Utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu jest lepsze dla Ciebie i dla środowiska

Dzięki temu warunki życia i pracy stają się zdrowsze i wygodniejsze, pomagając ludziom w rozwoju, szczególnie w środowisku miejskim. Utrzymanie temperatury może znacznie obniżyć koszty ogrzewania, chłodzenia i wentylacji oraz zmniejszyć ślad węglowy budynku. Izolacja ROCKWOOL jest bardzo elastycznym materiałem, który działa we wszystkich przestrzeniach jako bufor przed wahaniami temperatury.

Ograniczając przepływ powietrza i przepływ ciepła, nasze produkty zachowują swój kształt i gęstość, dzięki czemu osiągają szczyt w całym okresie użytkowania budynku. Jest to część naszego zaangażowania w budowanie zrównoważonych miast, które promują ludzki rozwój.

Nasze produkty czerpią swoje właściwości termiczne z niewielkich przestrzeni wypełnionych powietrzem uwięzionych w fizycznej strukturze wełny kamiennej. Te przestrzenie powietrzne umożliwiają izolacjom utrzymywanie gorącego powietrza w gorącym klimacie i zatrzymywanie ciepłego powietrza w zimnym klimacie.

Czy wiesz że ?

Wilgoć i pleśń mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie tkaniny budowlanej, właściwości termiczne budynku i zdrowie dróg oddechowych użytkowników. Zrozumienie oddychalności ma kluczowe znaczenie dla tworzenia zdrowych, trwałych, działających budynków.

RockWorld imagery,The Big Picture, poeple, view, woman
Aby sprostać największym światowym wyzwaniom, wykorzystujemy 7 zalet kamienia.

Siły Zamknięte w Wełnie Skalnej

Dowiedz się więcej o siłach zamkniętych w mineralnej wełnie skalnej.