Trwałość

Witaj w budynkach, które kształtują przyszłość

1 000 000 osób co tydzień przenosi się do środowisk miejskich

Stanowi to duże obciążenie dla istniejącej infrastruktury, a także zasobów energetycznych i środowiska. Wyzwanie polega na budowaniu zrównoważonych miast, które mogą wspierać ich populacje teraz iw przyszłości. Izolacja ROCKWOOL ma wbudowaną solidność, która jest całkowicie wyjątkowa. Zachowuje swój kształt i wytrzymałość w każdych warunkach; oznacza to, że nie ma to wpływu na kompresję, uderzenia i zmiany temperatury lub wilgotności.

Stabilność wymiarowa ROCKWOOL oznacza, że jego wydajność nie ulega zmianie, dekadę po dekadzie, zapewniając oszczędności w zakresie konserwacji przez cały okres użytkowania budynku. Dzięki wyjątkowej strukturze nasza wełna kamienna jest łatwa w montażu i nie wymaga specjalnego oprzyrządowania. Dostosowuje się do wszystkich rodzajów nieregularności, nie pozostawiając żadnych przerw w warstwie izolacyjnej i nie uginając się. Pomaga to utrzymać ciepło lub świeże powietrze, zachowując komfort w pomieszczeniu. Produkty ROCKWOOL budują zrównoważone miasta nadające się na przyszłość.

Długoterminowe badania produktów ROCKWOOL pokazują, że zachowują swoje podstawowe własności użytkowe w okresie ponad 55 lat.

Czy wiesz że

Utrzymanie i zarządzanie budynkiem jest średnio 5 razy droższe niż jego wybudowanie. Budynki wykonane z trwałych elementów wymagają mniejszego nadzoru technicznego i modernizacji, co oznacza oszczędność energii i materiałów używanych do konserwacji i napraw przez cały okres użytkowania budynku.

Maersk Tower

For more information see: Permissions
Aby sprostać największym światowym wyzwaniom, wykorzystujemy 7 zalet kamienia.

Siły Zamknięte w Wełnie Skalnej

Dowiedz się więcej o siłach zamkniętych w mineralnej wełnie skalnej.