Odporność ogniowa

Witamy w domach z wbudowanym spokojem ducha.

Urbanizacja stawia nowe wyzwania przed sektorem budowlanym

Na obszarach miejskich o małej powierzchni coraz więcej ludzi pracuje i tworzy swoje domy w wysokich budynkach. Dla stale rosnącej populacji te budynki mogą być znakomitymi rozwiązaniami w zakresie bezpiecznego mieszkania  Ale jeśli  wysoki w uderzy ogień wzrost, konsekwencje mogą być bardzo poważne.

Izolacja ROCKWOOL jest niezwykle odporna na ogień. Działa w celu powstrzymania ognia i zapobiegania jego rozprzestrzenianiu się. Jednocześnie nie przyczynia się do emisji znaczących ilości toksycznego dymu. Od bloków mieszkalnych po drapacze chmur, od zakładów przemysłowych po ruchliwe szkoły, naturalne cechy kamienia pomagają nam budować zrównoważone i bezpieczne miasta, pełne odpornych na ogień budynków.

Czy wiesz że

Nasze rozwiązania są produkowane przy użyciu tego samego procesu, który występuje w sercu wulkanu. Oznacza to, że nasze produkty pozostają stabilne - nawet w ekstremalnie wysokich temperaturach. Dzięki temu włókna kamienne nadają się do zastosowania w wysokich temperaturach - od hamulców samochodowych po powłoki ogniochronne.

Mother and daughter in front of fireplace
Aby sprostać największym światowym wyzwaniom, wykorzystujemy 7 zalet kamienia.

Siły Zamknięte w Wełnie Skalnej

Dowiedz się więcej o siłach zamkniętych w mineralnej wełnie skalnej.