Gospodarka wodna

Jak wykarmić dwa razy więcej ludzi przy połowie zasobów?

Gospodarka wodna jest kluczem do bezpiecznego zaopatrzenia w żywność

Wełna skalna, dzięki paroprzepuszczalności, chroni budynek przed wilgocią, a także powstawaniem grzybów i pleśni. Ta cecha sprawia, że budynek „oddycha”, a jego mieszkańcy odczuwają komfort na co dzień. 

Ochrona budynku przed wilgocią, grzybami i pleśnią ma szczególne znaczenie w każdym obiekcie. Domek jednorodzinny, szpital albo placówka oświatowa - tu cel jest jeden: zapewnić mieszkańcom i ludziom przebywającym w budynku maksymalną ochronę przed drobnoustrojami i stabilny ruch powietrza. Izolacja z wełny skalnej ROCKWOOL zwiększa bezpieczeństwo pożarowe, daje komfort termiczny, ale też zapewnia zdrowe środowisko i dobry mikroklimat w pomieszczeniach. Paroprzepuszczalność materiału gwarantuje właściwą temperaturę i regulację wilgoci. 

Czy wiesz, że ?

Gdyby wszystkie pomidory uprawiane na wełnie kamiennej w szklarniach Beneluksu w 2016 r. musiały zostać zastąpione przez pomidory uprawiane w glebie z otwartych pól w rejonie Morza Śródziemnego, do nawadniania musiałoby być wykorzystane 65 miliardów litrów wody. 

Girl watering green house
Aby sprostać największym światowym wyzwaniom, wykorzystujemy 7 zalet kamienia.

Siły Zamknięte w Wełnie Skalnej

Dowiedz się więcej o siłach zamkniętych w mineralnej wełnie skalnej.