Estetyka

Nasze fasady to nie tylko ciepłe i ładne przegrody zewnętrzne

Estetyka budynku nie musi wpływać negatywnie na jego wydajność

Wełna skalna to materiał, dzięki któremu możemy zachwycać się nowoczesną estetyką budynków – naturalną moc kamienia i niezwykłą wyobraźnię architektów, którzy potrafią wkomponować ją w otoczenie, można dostrzec na elewacjach innowacyjnych obiektów na całym świecie. 

Estetyka budynku nie musi ograniczać jego wydajności! 

Kiedy ludzie żyją i pracują w estetycznych przestrzeniach, czują się bardziej komfortowo, wzrasta również ich poziom zadowolenia z życia i motywacja do aktywnych działań. 

By tworzyć inspirujące budynki, architekci potrzebują elastycznych i wszechstronnych materiałów, które sprawią, że piękne przestrzenie staną się rzeczywistością. Dzięki połączeniu estetyki i wysokiej wydajności produktu, ROCKWOOL tworzy harmonijne przestrzenie, które zapewniają bezpieczeństwo pożarowe, właściwości akustyczne i termiczne. Wykorzystujemy naturalne piękno i możliwości skały, by ułatwić architektom projektowanie w niemal nieograniczonej gamie kolorów, kształtów i form. 

Produkty ROCKWOOL pozwalają łączyć estetykę z wysoką wydajnością w każdym projekcie.

Czy wiesz że

W porównaniu ze średnim  25 latnim okresem użytkownia domu , jego  budowa stanowi zaledwie 5,5 procent kosztów budynku. Koszt użytkowania, który obejmuje rachunki za energię, stanowi 86 procent. Zbyt niska inwestycja w projekt i materiały mogą mieć duży wpływ na koszty użytkowania.

UN City

For more information see: Permissions
Aby sprostać największym światowym wyzwaniom, wykorzystujemy 7 zalet kamienia.

Siły Zamknięte w Wełnie Skalnej

Dowiedz się więcej o siłach zamkniętych w mineralnej wełnie skalnej.