Estetyka

Nasze fasady to nie tylko ciepłe i ładne przegrody zewnętrzne

Estetyka budynku nie musi wpływać negatywnie na jego wydajność

Kiedy ludzie żyją i pracują w estetycznych przestrzeniach, czują się komfortowo i zmotywowani. Środowiska, w których ludzie lubią spędzać czas, mogą poprawić spójność społeczną i sprawić, że dzielnice będą bezpieczniejsze i zdrowsze. Aby stworzyć inspirujące budynki, architekci potrzebują elastycznych i estetycznie wszechstronnych materiałów, które mogą sprawić, że piękne przestrzenie będą rzeczywistością dla ludzi na całym świecie. Połączenie estetyki i wysokiej wydajności produktu

ROCKWOOL może tworzyć te harmonijne przestrzenie, które również chronią i promują bezpieczeństwo przeciwpożarowe, właściwości akustyczne i termiczne, a także solidność i cyrkulację. Wykorzystaliśmy naturalne piękno i możliwości dostosowania kamienia, aby ułatwić architektom projektowanie i dostosowywanie w niemal nieograniczonej gamie kolorów, kształtów i form.

Czy wiesz że

W porównaniu ze średnim  25 latnim okresem użytkownia domu , jego  budowa stanowi zaledwie 5,5 procent kosztów budynku. Koszt użytkowania, który obejmuje rachunki za energię, stanowi 86 procent. Zbyt niska inwestycja w projekt i materiały mogą mieć duży wpływ na koszty użytkowania.

UN City

For more information see: Permissions
Aby sprostać największym światowym wyzwaniom, wykorzystujemy 7 zalet kamienia.

Siły Zamknięte w Wełnie Skalnej

Dowiedz się więcej o siłach zamkniętych w mineralnej wełnie skalnej.