ROCKMASTER 2

ROCKMASTER to gra dla mnie !

O strategii i konsekwencji działania w grze ROCK MASTER oraz o pierwszych wrażeniach o ROCK MASTER Pogromcy Smogu rozmawiamy z Panem Jackiem Markiem, jednym ze zwycięzców pierwszej edycji gry.

Pan Jacek, współwłaściciel firmy budowlanej SkyBud ze Szczecina, to jeden ze zwycięzców pierwszej edycji gry Rock Master. W nagrodę za zwycięstwo otrzymał on Młotowiertarkę Bosch Professional. 

Zwycięzca trafił do gry dzięki rekomendacji swojego znajomego. – Kolega, z którym współpracuję przy okazji większych inwestycji na materiałach ROCKWOOL, pokazał mi grę, którą ROCKWOOL przygotował dla wykonawców. Na samym początku stwierdziłem, że mogę się trochę pobawić, zabić czas, jednak, kiedy zacząłem zauważać, że coraz częściej przoduję w rankingach, naprawdę wciągnąłem się w grę. Wtedy pojawiła się myśl, że mogę spróbować powalczyć o wygraną. – Opowiada zwycięzca, dla którego gra w Rock Master okazała się być świetną odskocznią od pracy. – Zwykle nie mam zbyt wiele czasu dla siebie, te momenty, które miałem, wykorzystywałem na rozwój miasta i stawianie czoła kataklizmom, które się w nim pojawiały. Miałem swoją strategię gry i rozbudowy miasta. Jestem człowiekiem konsekwentnym i sumiennym i to właśnie moja konsekwencja w grze miała w moim przypadku wpływ na wygraną. Przez pierwsze kilkanaście poziomów wykonywałem misje, które pojawiały się w grze. W momencie, kiedy fabuła pozwalała na więcej swobody zaczynała się prawdziwa zabawa. W zależności do tego czy brakowało mi cegieł czy woolarsów, musiałem decydować, co, na co zamienić, kiedy rozpocząć kolejną budowę. Starałem się również wyprzedzać grę ilością mieszkańców, żeby w następnym cyklu rozliczeniowym w grze dostać więcej woolarsów.  Myślę, że ten zmysł planisty bardzo mi pomógł w wygranej. Na pewno zyskałem też na tym, że zalogowałem się do gry na samym początku, jednak mój kolega-wspólnik, który zarejestrował się po miesiącu od startu, również zajął bardzo wysokie miejsce w rankingu. Znalazł się w pierwszej czterdziestce graczy, a pod koniec gry zdołał mnie nawet wyprzedzić w rankingu.

Gra ROCK MASTER była dostępna zarówno przez przeglądarkę internetową jak i w wersji aplikacji mobilnej. Pan Jacek korzystał ze wszystkich rozwiązań. – W czasie trwania gry używałem 2 telefonów i komputera. Grę włączałem zarówno przez dostępną aplikację jak i przez przeglądarkę. Zasadniczo grałem na tym, co było akurat pod ręką.  Zawsze znajdowałem choćby chwilę na wznowienie budowy w ROCK MASTER, nawet podczas pracy. Lubię tego typu gry, dlatego łatwo wciągnąłem się w jej fabułę. Była prosta i przejrzysta, a to dobra odskocznia w przerwie w pracy. Nie wymagała ode mnie wiele czasu, ale na pewno zaangażowania.

Pokazaliśmy Panu Jackowi nową edycję gry ROCK MASTER Pogromcy Smogu. Celem gry jest walka ze smogiem, czyli taka gra, żeby zbudować w pełni ekologiczne i wolne od zanieczyszczeń miasto, przyjazne mieszkańcom. – Fajne jest to, że w grze widać zauważalną różnicę w szacie graficznej oraz to, że jest ona bardziej rozbudowana. Nie polega już tylko na odbudowie miasta, ale i na produkcji, a nawet uruchomieniu całych linii produkcyjnych. Daje to duże możliwości dla mnie, jako gracza. Dobre jest też to, że podczas rozwiązywania quizu, będzie można go przerwać i wrócić do niego później, kiedy będzie na to czas. Z tego, co widzę łatwiejszy jest też system zbierania woolarsów, które są w nowej grze naliczane od razu. Na pewno będę grał w nową grę, mam nadzieję, że wciągnę się w nią podobnie, jak w pierwszą edycję. Może nawet znów pokuszę się o wygraną?

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim graczom ROCK MASTER Pogromcy Smogu życzymy sukcesów w nowej edycji gry!

 

Ponad 100 nagród gwarantowanych dla najlepszych graczy

-----------------------------------------------
• 73 nagrody dla TOP 73 rankingu głównego
• Ponad 20 dodatkowych elektronarzędzi w puli nagród
• Nagrody specjalne dla liderów rankingów miesięcznych
• Liczne nagrody niespodzianki
rockwool employee, contact, customer service, technical service, support, technical support, germany

Infolinia dla wykonawców

Czynna w dni powszednie w godzinach 9:00-18:00,
(koszt połączenia wg taryfy Twojego operatora, jak za połączenie lokalne)