Wybierasz wełnę skalną ROCKWOOL? Wygrywasz!

Gwarantowane wsparcie dla SUPERWYKONAWCÓW ROCKWOOL. Tym razem za zgłoszone realizacje na wełnie skalnej ROCKWOOL przygotowaliśmy dla Was aż 6 świetnych nagród do wyboru!

Jak odebrać gwarantowaną nagrodę?

Zgłoś realizacje i odbierz gwarantowane nagrody, to promocja przygotowana dla wykonawców, którzy wykonują ocieplenia domów jednorodzinnych wełną skalną ROCKWOOL. W trakcie roku kalendarzowego przygotowywanych jest kilka edycji akcji, a w każdej z nich do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Zasady są proste: wystarczy zgłosić ocieplenie domu jednorodzinnego wełną skalną ROCKWOOL, wybrać nagrodę i poczekać na kontakt konsultanta. Powierzchnia ocieplana wełną skalną powinna być większa niż 120 m2. Po zgłoszeniu, każda realizacja jest sprawdzana przez doradcę techniczno-handlowego, a po pozytywnej weryfikacji, wykonawca otrzymuje wybraną przez siebie nagrodę. W trakcie jednej akcji wykonawca może zgłosić 4 realizacje, mogą to być zarówno ocieplenia ścian zewnętrznych, jak i poddaszy. Za każdym razem do wyboru jest kilka różnych nagród, a wśród nich pakiety ubrań roboczych, narzędzia, elektronarzędzia i inne gadżety przydatne podczas pracy (nie tylko wykonawcy).

Co zrobić, żeby odebrać nagrodę? To bardzo proste!

 1. Kup wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu
 2. W momencie rozpoczęcia montażu wyślij SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację”. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
 3. Poczekaj na telefon weryfikacyjny. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły montażu, który właśnie wykonujesz.
 4. Nasz Doradca Techniczno-Handlowy umówi się z Tobą na spotkanie potwierdzające montaż wełny skalnej ROCKWOOL
 5. Odbierz nagrodę!

Katalog gwarantowych nagród

Za każdą zgłoszoną i potwierdzoną realizację ocieplenia wolnostojącego domu jednorodzinnego wełną skalna ROCKWOOL, możecie otrzymać jedną z gwarantowanych nagród.

Co musisz wiedzieć?

 • Akcja trwa od 08.05.2019 r. do 02.09.2019 r.
 • Możesz zgłaszać dowolną ilość realizowanych ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych.
 • Powierzchnia zgłaszanej realizacji ścian zewnętrznych lub poddasza musi wynosić minimum 120 m2. Natomiast całkowita powierzchnia wolnostojącego domu jednorodzinnego nie może przekraczać 350 m2.
 • SMS należy wysłać w momencie rozpoczęcia montażu wełny.
 • Zadbaj o to, by zamonotowana wełna była widoczna podczas spotkania z Doradcą Techniczno-Handlowym ROCKWOOL.
 • Warunkiem odebrania nagrody jest przystąpienie do Klubu SUPERWYKONAWCY ROCKWOOL. Deklaracja przystąpienia do klubu podpiszesz odbierajać nagrodę od kuriera.
 • Rejestracja i uczestnictwo w klubie są darmowe.

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?