Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL powstało po to, żeby ułatwić Wam poznanie produktów ROCKWOOL i technologii, w których mogą być one stosowane.

Podczas organizowanych w całej Polsce szkoleń, fachowcy udzielają porad i instruktaży z zakresu technik  stosowanych do ocieplania poddaszy i ścian zewnętrznych wełną skalną.  Fachowcy z Mobilnego Centrum Szkoleniowego odwiedzają w ciągu roku wiele miast w całym kraju, prowadząc szkolenia wszędzie tam, gdzie są one potrzebne, gdzie są na nie chętni.

W szkoleniach można uczestniczyć przez niemal cały rok, zawsze znajdzie się miejsce, w którym w najbliższym czasie odbędzie się takie specjalistyczne spotkanie. Udział w nim jest zawsze bezpłatny. Szkolenia odbywają się nie tylko w szkołach i centrach kształcenia praktycznego, są również organizowane przez naszych klientów w ich punktach sprzedaży i w hurtowniach. Wszystko po to, by zapewnić do nich jak najlepszy i najłatwiejszy dostęp.

O terminach i miejscach szkoleń na bieżąco informujemy wykonawców drogą mailową, sms-ową, w social mediach, na łamach SUPERMAGAZYNU.

Na szkoleniach eksperci poruszają tematykę, która przyda się wszystkim wykonawcom ociepleń domów jednorodzinnych. Chcą oni przekazać jak najwięcej wiedzy praktycznej, dlatego poza wykładami, przygotowują dla wykonawców pokazy z różnych technik ocieplania ścian zewnętrznych i poddaszy. Fachowcy wytłumaczą jak poprawnie wykonać ocieplenie klasycznego poddasza, jak wykonać izolację nakrokwiową, ocieplić dom szkieletowy, wiązary, stropy drewniane i ściany konstrukcyjne. Przedstawiają również metodę lekką suchą w systemie ETICS i sposób mocowania wełny fasadowej do poszyć, ocieplenia stropów piwnicznych, a także stropów nad garażami i przejazdami.

Szkolenia zostały zaplanowane w taki sposób, by nie tylko zagwarantować możliwość zdobycia fachowej wiedzy, ale również umożliwić wymianę kontaktów i doświadczeń między uczestnikami. To właśnie oni są dla siebie nawzajem największą skarbnicą wiedzy, ciekawych historii i opowieści o pracy na budowie. Każde szkolenie, które organizujemy kończy się zdobyciem specjalnego zaświadczenia, które może służyć jako dodatkowy argument podczas negocjacji z inwestorami. Odbycie szkolenia otwiera również drogę do otrzymania Certyfikatu Wykonawcy ROCKWOOL.

Zachęcamy dystrybutorów, właścicieli hurtowni budowlanych i wszystkie chętne podmioty, do zorganizowania szkolenia w swoim mieście. Dzięki temu, że każde z naszych szkoleń nagłaśniamy wśród wykonawców, promujemy w naszym punkcie handlowym, na każde z nich przyjeżdżają nowi uczestnicy. Daje to możliwość poszerzenia swojej sieci kontaktów i poznania swoich klientów. Jeśli zdecydujesz się na organizację szkolenia w swoim punkcie, będziesz miał realny wpływ na wybór tematyki szkolenia, zapewnimy Ci niezbędne do niego materiały i produkty, a także pomożemy Ci w jego wypromowaniu.

Wydarzenia

Poniżej znajdują się nadchodzące wydarzenia, w których eksperci, trenerzy i specjaliści ROCKWOOL Polska będą brali udział.

rockwool employee, contact, customer service, technical service, support, technical support, germany

Infolinia dla wykonawców

Czynna w dni powszednie w godzinach 9:00-18:00,
(koszt połączenia wg taryfy Twojego operatora, jak za połączenie lokalne)