Dołącz do Klubu Superwykonawca ROCKWOOL!

Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL to idea, która od lat łączy najbardziej kompetentnych fachowców z branży ociepleń budowlanych. ROCKWOOL dąży do tego, żeby zrzeszać i wspierać najlepszych i najbardziej aktywnych fachowców, wykonujących ocieplenia domów jednorodzinnych w całej Polsce. W związku z tym, w każdym roku działalności klubu przygotowywane są liczne promocje skierowane do wykonawców, a także szkolenia, które pozwalają im usystematyzować i poszerzyć wiedzę z zakresu technik ociepleniowych. Klubowicze przez cały rok mogą korzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich bazy wiedzy, a zgłaszając realizacje ociepleń domów jednorodzinnych wełną skalną ROCKWOOL, mogą uzyskać Certyfikat Wykonawcy ROCKWOOL.

Co zyskasz dzięki członkostwu w Klubie Superwykonawcy ROCKWOOL?

Przystępując do Klubu wykonawca otwiera sobie możliwość do udziału w akcjach specjalnych organizowanych przez firmę ROCKWOOL. Stąd już o krok do zdobycia atrakcyjnych nagród przygotowanych tylko dla klubowiczów. Do wyboru są pakiety ubrań roboczych, narzędzia, elektronarzędzia Bosch i wiele innych.

Każdy uczestnik klubu otrzyma również darmową prenumeratę dedykowanego klubowiczom SUPERMAGAZYNU, w którym znajdzie wiele przydatnych porad, informacji o produktach ROCKWOOL, technologiach. W SUPERMAGAZYNIE wykonawcy przeczytają historie swoich kolegów z branży, dowiedzą się o organizowanych specjalnie dla nich szkoleniach i będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Uczestnictwo w Klubie to również dostęp do oferty szkoleniowej i fachowej wiedzy przekazywanej przez ekspertów z branży ociepleniowej. Każdy członek Klubu Superwykonawcy ROCKWOOL może bezpłatnie wziąć udział w organizowanych w całej Polsce szkoleniach z zakresu wykonywania ociepleń domów jednorodzinnych, które pozwolą mu pogłębić wiedzę na temat technik stosowanych aktualnie podczas wykonywania izolacji.

Aby umożliwić klubowiczom dostęp do jak najlepszych narzędzi, wspólnie z partnerami Klubu, przygotowujemy dla nich unikatowe oferty promocyjne.  Członkowie klubu mogą liczyć na specjalne zniżki.

Uczestnictwo w Klubie Superwykonawca ROCKWOOL otwiera również drogę do zdobycia Certyfikatu Wykonawcy ROCKWOOL, czyli dokumentu, który potwierdza kompetencje danego wykonawcy, jego bardzo dobrą znajomość właściwości wełny skalnej i ekspercką wiedzę z zakresu izolacji budynków. Wykonawcy, którym udało się już zdobyć certyfikat, podkreślają, że dokument ten często stanowi dla nich kartę przetargową w rozmowach z inwestorami.

Co zrobić, by przystąpić do Klubu Superwykonawca ROCKWOOL?

Wystarczy zgłosić  realizację ocieplenia domu jednorodzinnego (poddasze lub ściany zewnętrzne) wełną skalną ROCKWOOL. Już jedna zgłoszona realizacja daje dostęp do wszystkich przywilejów, które niesie ze sobą uczestnictwo w Klubie! Świetną okazją do dołączenia do klubu jest również udział w szkoleniu Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL.

rockwool employee, contact, customer service, technical service, support, technical support, germany

Infolinia dla wykonawców

Czynna w dni powszednie w godzinach 9:00-18:00,
(koszt połączenia wg taryfy Twojego operatora, jak za połączenie lokalne)