CERTYFIKOWANY wykonawca ROCKWOOL

Potwierdź swoją fachową wiedzę i znajomość właściwości wełny skalnej ROCKWOOL.

Zostań CERTYFIKOWANYM Wykonawcą

Certyfikat wykonawcy ROCKWOOL to dokument, który potwierdza kompetencje i umiejętności konkretnego wykonawcy, jego fachową wiedzę i znajomość właściwości wełny skalnej ROCKWOOL. Certyfikat ten zaświadcza o tym, że wykonawca jest ekspertem w zakresie izolacji budynków.

Certyfikat przyznawany jest aż na 5 lat, a jego przedłużenie jest możliwe już w czwartym roku obowiązywania obecnego dokumentu. Istnieją dwie drogi do zdobycia certyfikatu. Aby go otrzymać, wystarczy zgłosić 3 realizacje tego samego typu w jednej z dwóch kategorii: izolacja ścian zewnętrznych lub izolacja poddaszy. Wykonawca może również wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Mobilne Centrum Szkoleniowe. Wówczas wystarczy, że zgłosi jedną, dowolną realizację na wełnie skalnej.

Certyfikat to dokument, który pomaga wielu wykonawcom w negocjacjach z inwestorami. Zaświadcza on o wysokiej jakości usług wykonawcy, podnosi jego wiarygodność i potwierdza kwalifikacje. Ponadto każdy wykonawca, który otrzyma Certyfikat, może liczyć również na rekomendację firmy ROCKWOOL.

Specjalnie dla CERTYFIKOWANYCH Wykonawców ROCKWOOL przygotowaliśmy również dodatkowe niespodzianki i akcje specjalne. Mogą oni również zostać bohaterem jednego z artykułów lub wywiadu zamieszczonego w SUPERMAGAZYNIE. To niezwykła szansa na zdobycie uznania w branży ociepleniowej.

Poznaj opinie Certyfikowanych Wykonawców

profile, contractor,
Patryk Osicki

Cieszę się, że certyfikat ROCKWOOL jest w ogóle dostępny, klient inaczej patrzy na wykonawcę, który ma taki certyfikat ma. Moja firma jest dla niego bardziej wiarygodna i sprawdzona. Certyfikat Superwykonawcy mam od 6 lat, wcześniej firmę prowadził mój ojciec i też starał się regularnie przedłużać jego ważność. Szkolenia niezbędne do jego zdobycia są przydatne, ale ja, jeżdżąc na nie od wielu lat zauważyłem pewną powtarzalność. Jednak każdemu nowemu wykonawcy polecam brać w nich udział.

Profil wykonawcy
profile, contractor,
Dariusz Piotrowski

Po przyjeździe do klienta i poinformowaniu go, że jestem CERTYFIKOWANYM Wykonawcą ROCKWOOL, klient wie, że ma do czynienia z fachowcem, doświadczonym w pracy z wełną skalną. Certyfikat to duża karta przetargowa w rozmowach z inwestorami. ROCKWOOL wspiera wykonawców, niewiele firm robi to tak dobrze.
Certyfikat mam już od kilku lat i za każdym razem jeżdżę na szkolenia, więc nie widzę w tym żadnych trudności. Ostatnio brałem udział w szkoleniu dotyczącym dociepleń poddaszy. Dla mnie dokształcanie to bardzo ważny element pracy.

Profil wykonawcy
profile, contractor,
Bartłomiej Szymczyk

Inwestorzy często sami pytają o to, czy posiadam certyfikat ROCKWOOL. To dobry gatunkowo produkt i klienci, którzy chcą z nim pracować, wola by robiły to osoby wyszkolone. Certyfikat pomaga mi też w negocjacjach z inwestorami na temat użytych materiałów.
Nie zauważyłem trudności w zdobywaniu i odnawianiu certyfikatu. Wiadomo, trzeba uczestniczyć w szkoleniach, ale to nie jest problem. Dzięki szkoleniom mogę zawsze usystematyzować wiedzę i dowiedzieć się czegoś ciekawego. Wartościowe są również spotkania z innymi wykonawcami podczas szkoleń i rozmowy z nimi o pracy.

Profil wykonawcy
profile, contractor,
Leszek Czajkowski

Certyfikat ROCKWOL służy mi czasem, jako podparcie w negocjacjach, jest dodatkowym argumentem w rozmowach sprzedażowych. Z firmą ROCKWOOL buduję już od 10 lat, certyfikat mam od mniej więcej 3 lat i do tej pory korzystałem z kilku szkoleń. Warto bliżej przyjrzeć się tematyce ocieplania budynków szkieletowych, bo stosunkowo świeży temat.

Profil wykonawcy
profile, contractor,
Paweł Szostak

Certyfikat SUPERWYKONAWCY ROCKWOOL to z całą pewnością duże wsparcie dla wykonawców, zarówno na etapie negocjacji, jak i wykonania inwestycji. Cała logistyka, jest bardzo dobrze zaplanowana, jeśli ktoś podchodzi do swojej pracy starannie, nie będzie miał większych problemów, ze zdobyciem certyfikatu.

Profil wykonawcy
Contractor, Profile Picture, Marek Kwiatkowski
Marek Kwiatkowski

Budujemy ze szwedzkiego drewna, które jest bardzo gładkie. Do niego idealnie sprawdza się wełna ROCKWOOL, ponieważ jest bardzo sztywna i kiedy się ją dobrze dotnie, trzyma się w miejscu i nie odpada. Ponadto dzięki temu materiałowi nasze domy oddychają. Nie przewiduję zmiany materiałów, na których będziemy pracować. Jestem zadowolony ze współpracy z firmą ROCKWOOL.

Profil wykonawcy

Znajdź CERTYFIKOWANEGO Wykonawcę ROCKWOOL

search

Showing
Offices & Factories near you

Masz pytania? Zadzwoń!