Na co może liczyć każdy Superwykonawca ROCKWOOL?

Na bezwarunkowe wsparcie, które w tym przypadku oznacza naprawdę wiele! Na wykonawców czekają liczne akcje promocyjne, Klub Wykonawcy, a także gra, w której mogą zdobyć tytuł Pogromcy Smogu!

Na naszej stronie internetowej działa specjalnie przygotowana mapa CERTYFIKOWANYCH Wykonawców ROCKWOOL, na której w łatwy i przejrzysty sposób każdy inwestor może odnaleźć wykonawcę ze swojego regionu. Po wpisaniu lokalizacji lub kodu pocztowego,  inwestor zobaczy dane kontaktowe najbliżej zlokalizowanych wykonawców. To niesamowita okazja do zdobycia większej liczby zleceń na ocieplenia. Wykonawcy z Certyfikatem prezentowani są również na odrębnych stronach, opatrzonych domeną ROCKWOOL. Na stronie każdego z nich, będzie można odnaleźć nie tylko dane kontaktowe, ale i poczytać o jego pracach, dokonaniach. Jeśli wykonawca jest bohaterem artykułu w SUPERMAGAZYNIE, artykuł ten zostanie zamieszczony na jego stronie. Wszystko po to, by inwestorzy mogli jak najlepiej poznać wykonawców, z którymi chcą współpracować.
Wykonawcy mogą wziąć udział w jednej z akcji promocyjnych, w których do zdobycia są cenne nagrody. W każdej z 3 dostępnych podczas roku akcji, uczestnicy mogą zgłaszać realizacje ociepleń wykonanych w domach jednorodzinnych przy pomocy wełny skalnej ROCKWOOL.

Kolejnym udogodnieniem dla wykonawców jest specjalnie przygotowana aplikacja, która pozwala szybko obliczyć ilość materiału, potrzebnego do wykonania konkretnej izolacji. Kalkulator ilości wełny skalnej ROCKWOOL jest dostępny w formie aplikacji działającej na urządzeniach z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać aplikację ze strony ROCKWOOL, a następnie wprowadzić w niej dwa wymiary przegrody lub wielkość jej powierzchni w m2. Po wyborze rodzaju i grubości wełny skalnej, aplikacja wskaże jej potrzebną ilość.

Nie samą pracą człowiek żyje. Dlatego z myślą o wykonawcach, przygotowaliśmy grę ROCK MASTER Pogromcy Smogu. To już druga edycja gry, w której za realizację misji biznesowych, wykonawcy otrzymują specjalną walutę w wirtualnym świecie. Dzięki temu mogą go rozwijać, stawiając czoła największemu wrogowi, którym jest smog. Cegły, potrzebne do rozwoju miasta i realizacji misji w grze, można zdobyć poprawnie odpowiadając na pytania dotyczące produktów ROCKWOOL oraz akcji przygotowanych dla wykonawców.

Wykonawcy mogą też przystąpić do Klubu SUPERWYKONAWCY ROCKWOOL. Klub powstał po to, by łączyć najbardziej kompetentnych fachowców z branży ociepleń budowlanych. Co roku w klubie przygotowywane są promocje skierowane do wykonawców, a także C, które pozwalają im usystematyzować i poszerzyć wiedzę z zakresu technik ociepleniowych. Klubowicze przez cały rok mogą korzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich bazy wiedzy, dostępnej na stronie ROCKWOOL.

Baza CERTYFIKOWANYCH Wykonawców ROCKWOOL

search

Showing
Offices & Factories near you