Ustrzel gwarantowane nagrody

Sportowe lato upłynie pod znakiem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
A lato na budowie? Z pewnością czeka Cię wiele pracy przy izolacji ścian i poddaszy, często w wysokich temperaturach.

Sportowe lato upłynie pod znakiem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. A lato na budowie?

Z pewnością czeka Cię wiele pracy przy izolacji ścian i poddaszy, często w wysokich temperaturach. Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo, weź udział w naszej akcji specjalnej i ustrzel gwarantowane nagrody! W tym intensywnym okresie przygotowaliśmy dla Ciebie aż 5 nagród do wyboru.
Za każdą zgłoszoną i potwierdzoną realizację ocieplenia jednorodzinnego domu wolnostojącego, wykonaną przy użyciu wełny skalnej ROCKWOOL, możecie wybrać gwarantowaną nagrodę: buty robocze Lahti PRO, pakiet ubrań roboczych, zestaw ochronny, radio budowlane lub zestaw wierteł Bosch.

 

Tylko pięć prostych kroków dzieli Cię od gwarantowanej nagrody:

  1. Kup wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego
  2. Wyślij SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację” w momencie, gdy otwierasz pierwszą paczkę wełny skalnej. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
  3. Odbierz telefon od nas - ustalimy szczegóły dotyczące ocieplenia, które aktualnie wykonujesz.
  4. Potwierdź z naszym Doradcą Techniczno-Handlowym montaż wełny skalnej. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w tym celu.
  5. Odbierz nagrodę!

 

Wskazówki:

  • W akcji możesz zgłaszać tylko ocieplenia domów jednorodzinnych o minimalnej powierzchni ocieplenia 120 m2. 
  • SMS wysyłaj najlepiej w momencie, gdy rozpoczynasz montaż wełny skalnej, może być to nawet jeden dzień przed. Dzięki temu szybciej odbierzesz nagrodę.
  • Oddzwonimy w przeciągu 4 godzin, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00, więc prosimy, byś był dostępny pod telefonem.
  • Nasz Doradca Techniczno-Handlowy może prosić Cię o zdjęcia z montażu. Ważne, by było na nim widać wełnę skalną ROCKWOOL.
  • Nagrody wysyłamy za pośrednictwem kuriera. Odebrać możesz je tylko osobiście!

Pobierz regulamin akcji promocyjnej

Cenimy Twój czas, dlatego wystarczy, że wyślesz do nas SMS, a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły, abyś mógł cieszyć się gwarantowaną nagrodą! Ocieplaj wełną skalną i odbieraj nagrody!