Polityka prywatności

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. zobowiązuje się do ochrony prywatności w Internecie. Wszelkie przetwarzanie danych osobowych generowanych za pośrednictwem tej witryny jest  w pełni zgodne z zasadami określonymi w krajowym ustawodawstwie dotyczącym przetwarzania danych osobowych przyjętym przez ROCKWOOL w poniższej przedstawionej  Polityce prywatności.
Ta strona internetowa jest własnością i jest zarządzana przez:

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

ul. Kwiatowa 14 , 66-131 CIGACICE

tel. +48 68 385 02 50

Co zbieramy ?

Ta strona zbiera informacje na kilka sposobów. Kiedy zamówisz u nas towary lub usługi, zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, zawodu i innych danych kontaktowych związanych z zapytaniem, które podałeś. Jeśli wymagane informacje są obowiązkowe, aby kontynuować, zostaną oznaczone jako *. Zebrane informacje będą wykorzystywane tylko wtedy, gdy skontaktujemy się z Tobą w ramach zwykłej relacji z klientem oraz w celu ułatwienia korzystania z naszej witryny, usług i produktów.
Ciasteczka

Opis w jaki sposób używamy coocies możesz zobaczyć tutaj 

Opt-In

Nasza strona zapewnia użytkownikom możliwość skorzystania z oferty, co oznacza, że ​​zdecydujesz, czy chcesz otrzymywać nasze biuletyny, oferty specjalne i inne informacje o nowych funkcjach, wydarzeniach i usługach. Oferty marketingowe zostaną opisane przed rozpoczęciem zbierania danych, a twoja zgoda zostanie poproszony, zanim jakiekolwiek materiały marketingowe zostaną przesłane do Ciebie e-mailem. Jeśli chcesz zapisać się do naszej komunikacji, wyślij wiadomość e-mail na adres consent@rockwool.com z tematem "Opt-In". Aby usunąć z listy mailingowej, a tym samym nie otrzymywać w przyszłości informacji na ten temat, wyślij e-mail na adres unsubscribe@rockwool.com zawierający słowo "Anuluj subskrypcję" w polu tematu z krótkim opisem tego, czego nie chcesz otrzymać dłużej.

Strony, którym ujawniamy Twoje informacje

Twoje dane nie zostaną ujawnione żadnym odbiorcom zewnętrznym, chyba że uzyskano Twoją wyraźną zgodę lub prawo wymaga takiego ujawnienia.

Popraw / zaktualizuj

Jeśli chcesz poprawić, zaktualizować lub w inny sposób zmodyfikować informacje, które nam przekazałeś lub sprzeciwisz się przetwarzaniu tych informacji, skontaktuj się z nami na adres: consent@rockwool.com.

Bezpieczeństwo 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Ta witryna zawiera środki bezpieczeństwa chroniące przed utratą, niewłaściwym użyciem i zmianą informacji znajdujących się pod naszą kontrolą.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego oświadczenia o ochronie prywatności, praktyk tej witryny lub kontaktów z nami, nie wahaj się skontaktować z nami pod wyżej wymienionym adresem, info@rockwool.pl , lub telefonicznie.