Kontroler Jakości

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie szeregu standardowych badań jakościowych.

Miejsce pracy: Cigacice

Uwaga!
Praca na zastępstwo
Praca w systemie zmianowym

 Główne obowiązki:

  • Pobieranie prób wełny mineralnej,
  • Wykonywanie badań fizycznych, mechanicznych i ilościowych oraz badanie surowców,
  • Interpretowanie otrzymanych wyników oraz sporządzanie raportów,
  • Uczestniczenie w testach technologicznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji i wyciągania wniosków,
  • Dobrej organizacji pracy, stanowczości i dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
    pracę według standardów Lean,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, współfinansowanie wycieczek KLAWOO - naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • dodatki za pracę w systemach zmianowych i święta,
  • dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z podaniem nr ref.) na adres: hr@rockwool.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.