Podczas szkolenia poznasz zalety produktu i zobaczysz praktyczne zastosowanie

Nasi szkoleniowcy z Ekipy ROCKWOOL przekażą uczestnikom informacje o produkcie, jakim jest GRANROCK SUPER, jakie są możliwości aplikacji, odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników. Serdecznie zapraszamy wykonawców do zgłoszeń przez naszą aplikację (link obok i poniżej), wtedy czeka na was upominek. Podczas spotkania z Ekipą zobaczycie praktyczny pokaz nadmuchu GRANROCK SUPER, poznacie działanie maszyny do nadmuchu Rockster 3 i będziecie mogli zadać wszystkie nurtujące Was pytania. Podczas szkolenia będzie czas na rozmowy i poczęstunek.

Dlaczego warto uczyć się aplikacji GRANROCK SUPER?

Granulat GRANROCK SUPER wdmuchuje się dowolną maszyną przeznaczoną do nadmuchu granulatów izolacyjnych. Idealnie nadaje się do wypełniania przestrzeni  poziomych na poddaszach nieużytkowych i stropodachach wentylowanych. Granulat skalny umożliwia także izolowanie trudno dostępnych miejsc, w których  tradycyjne materiały, jak płyty lub maty, nie sprawdzają się. Ponadto GRANROCK SUPER, jako produkt naturalny, posiadający atest higieniczny i bezpieczny (posiada atest higieniczny),  może być stosowany w każdą pogodę, niezależnie od temperatury jak i warunków wilgotnościowych. Pozwala to zaizolować poddasze nawet jesienią i zimą, w przeciwieństwie od innych materiałów. Zastosowanie tej techniki i produktu daje wykonawcy kolosalną oszczędność czasu i kosztów.

Data szkolenia

Data: 28 październik 2020

Godzina: 11:00-13:00

Kaizen

ul. Owocowa 17
15-690 Białystok

Szkoleń w Polsce
0

Przeszkolonych wykonawców
0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Godzin szkoleniowych
0

Nasi prelegenci

Maciej Stołpiak i Mateusz Rudnicki od sześciu lat jeżdżą po Polsce i szkolą handlowców, wykonawców z aplikacji produktów ROCKWOOL. Podczas szkoleń prezentują praktykę na żywo i odpowiadają na pytania uczestników. Mają ogromne doświadczenie i chętnie się nim dzielą. Warto skorzystać z tej możliwości, jeśli jesteś wykonawcą z ambicjami.

maciej stolpiak, mateusz rudnicki, ekipa rockwool