Menadżer Kategorii

Czy chciałbyś zostać częścią odnoszącego sukcesy i cieszącego się doskonałą reputacją zespołu zaopatrzeniowego? Twoja praca na tym stanowisku miała by bezpośredni wpływ na przyszłość, ponieważ energia i surowce są naszymi kluczowymi punktami w zakresie redukcji CO2 i zrównoważonego rozwoju.

Miejsce pracy: Cigacice

Jako nasz nowy Menedżer Kategorii będziesz odpowiedzialny za gazy techniczne, kwestie energetyczne i tlen, wspierając zespół ROCKWOOL Energy. Zarządzając tą kategorią, będziesz odpowiedzialny za strategię, kontrakty i kontakty z dostawcami. Będziesz także wsparciem dla innych menedżerów kategorii, regionalnych specjalistów ds. zakupów i interesariuszy, takich jak fabryki lub kierownictwo wyższego szczebla.

Kim jesteśmy

Obejmując pozycję Menadżera Kategorii dołączysz do zespołu Hot End, odpowiedzialnego za pozyskiwanie i kontraktowanie surowców kupowanych specjalnie do procesu produkcji wełny skalnej ROCKWOOL.
Jesteśmy ośmioosobowym zespołem, pracującym w różnych miejscach Europy, a dziś szukamy osoby, która będzie zlokalizowana w Cigacicach. Chociaż, jak wszystkie inne miejsca pracy, zmagamy się z COVID-19,  tworzymy bardzo ciepły i zgrany zespół. Lubimy się spotykać – teraz – wirtualnie, ale wcześniej często podróżowaliśmy razem i nie możemy się doczekać, kiedy zrobimy to ponownie. Wszyscy doskonale znamy też procesy, dostawców i aplikacje ROCKWOOL w różnych kategoriach i krajach.

Główne obowiązki:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami z kluczowych kategorii

  • Realizowanie strategii poprzez prowadzenie działań, które wnoszą wartość dla biznesu

  • Identyfikowanie nowych możliwości, śledzenie postępów w ich testowaniu oraz wdrażaniu

  • Identyfikowanie ryzyk i opracowywanie planów ich ograniczania oraz kierowanie wdrażaniem tych planów w fabrykach ROCKWOOL

  • Monitorowanie rozwoju rynku w celu zapewnienia pełnego zrozumienia wpływu zmian na biznes

Od Kandydatów oczekujemy:

Poszukujemy osoby, która jest otwarta na nowe kategorie i kreatywne myślenie. Zachowuje pewność siebie podczas negocjacji i kontaktów z interesariuszami oraz wykorzystuje swoje doskonałe umiejętności komunikacyjne do pracy w całej organizacji. Ponadto, chociaż jest silnym graczem zespołowym, nie przeszkadza jej, gdy menedżer i członkowie zespołu są rozproszeni po różnych krajach i jest gotowa do samodzielnego przejęcia odpowiedzialności.

Ponadto szukamy osoby, która:

  • Posiada 3-4-letnie doświadczenie w obszarze zakupów (zawieranie umów, negocjacje i przetargi)
  • Miała pewne kontakty z rynkiem energii, np., zajmowała się zakupem gazu ziemnego i energii elektrycznej na ternie Europy
  • Ma doświadczenie z platformami zakupowymi online (np. dotyczącymi RFQs)
  • Biegle zna język angielski
  • Jest przyzwyczajona do pracy w czasami trudnych lub zmieniających się ramach czasowych i terminach - oraz do wykonywania swoich zadań
  • Posiada zaawansowaną znajomość programów Excel i PowerPoint

Nie samą pracą człowiek żyje…

…dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet benefitów: opiekę zdrowotną, kartę Multisport, dofinansowanie wakacji, współfinansowanie wycieczek organizowanych przez KLAWOO (nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku), transport z Zielonej Góry i Sulechowa do naszego biura w Cigacicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez opcję APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedziba w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostepu do tresci swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usuniecia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a takze prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzedu Ochrony Danych Osobowych.
Szczególowe informacje dotyczace przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz: https://www.rockwool.pl/o-nas/praca-w-rockwool/klauzula/
Pelna informacje odnosnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: https://www.rockwool.pl/polityka-prywatnosci/