Product Manager

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za jedną z grup produktowych oferowanych przez ROCKWOOL CEE w regionie centralnej Europy.

Główne obowiązki:

  • Rozwój produktowy oraz opracowywanie (wdrażanie) nowych produktów, w ścisłej współpracy z Działem Produkcji i innymi kluczowymi działami firmy
  • Testowanie i certyfikacja produktów
  • Analiza trendów rynkowych
  • Znajomość rynku i oferty konkurencyjnej
  • Monitorowanie cyklu życia produktów
  • Analiza sprzedaży i rentowności wszystkich produktów w ramach powierzonego asortymentu
  • Rekomendowanie strategii cenowej i zasad dostępności oferowanych produktów
  • Wsparcie Doradców Technicznych i Przedstawicieli Handlowych,
    Współpraca z kluczowymi klientami i przy kluczowych projektach, wsparcie w terenie
  • Przygotowanie informacji technicznych do materiałów informacyjnych, wsparcie dla Działu Komunikacji Marketingowej
  • Szkolenia wewnętrzne dla Działu Sprzedaży
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy w seminariach i konferencjach branżowych

W ramach potrzeb i realizowanych projektów Manager Produktu działa w krajach objętych organizacyjnie przez ROCKWOOL CEE.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (możliwe inne poparte doświadczeniem z branży technicznej, zwłaszcza budowlanej)
  • Myślenia komercyjnego i strategicznego
  • Umiejętności organizacyjnych, pozwalających na prowadzenie wielu projektów równocześnie
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na współpracę z zespołami innych krajach
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych
  • Znajomość rynku materiałów budowalnych jest dodatkowym atutem
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek Klawoo - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku)
  • Szkolenia zawodowe
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej
  • Rozwój w dużej, międzynarodowej firmie
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez opcję APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz: https://www.rockwool.pl/o-nas/praca-w-rockwool/klauzula/
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://www.rockwool.pl/polityka-prywatnosci/