Mechanik

1 stycznia 1

Czy posiadasz odpowiednie wykształcenie lub doświadczenie w pracy jako mechanik?Jeśli tak, to aplikuj do naszego zespołu!Praca w systemie I zmianowym.

Główne zadania:

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń;
  • Dokonywanie przeglądów okresowych i konserwacji;
  • Wykonywanie remontów;
  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych zmierzających do eliminacji awarii;
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji po wprowadzonych modyfikacjach;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego: mechanika lub pokrewne;
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Wiedzy w zakresie pneumatyki i hydrauliki;
  • Uprawnień Grupy 2 i 3;
  • Gotowości do nauki i rozwoju kompetencji;
  • Wcześniejsze doświadczenie w zakładzie przemysłowym będzie dużym atutem;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat;
  • Dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu;
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Dofinansowanie do kart Multisport;
  • Udział we wdrażaniu standardów Lean;
  • Dowóz do pracy na wszystkie zmiany z wybranych miejscowości: Małkinia, Ostrów Mazowiecka, Kosów Lacki, Zaręby Kościelne;
  • Prywatną opiekę medyczną;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: hr@rockwool.pl  lub ROCKWOOL Polska Sp. z o.o., ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice.