Asystent ds. Płac

Poniższą ofertę kierujemy do osób chcących rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze płac, wyróżniających się dokładnością, dobrą organizacją pracy oraz cierpliwością do szczegółów.

Uwaga – praca na zastępstwo (ok 16 miesięcy).

Główne obowiązki:

  • Naliczanie płac oraz świadczeń ZUS,
  • Analizowanie prawidłowości zajęć wynagrodzeń,
  • Sporządzanie deklaracji, m.in. do ZUS i Urzędu Skarbowego.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. rocznego doświadczenia w obszarze płac,
  • Znajomości przepisów prawnych regulujących zasady i formy wynagrodzeń,
  • Znajomości przepisów podatkowych (sporządzanie dokumentów PIT),
  • Znajomości przepisów i procesów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • Mile widziana znajomość obsługi programu TETA i PŁATNIK,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • Pakiet benefitów,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej,
  • Rozwój w dużej, międzynarodowej firmie.
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez opcję APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz: https://www.rockwool.pl/o-nas/praca-w-rockwool/klauzula/
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://www.rockwool.pl/polityka-prywatnosci/