Rusza nowy konkurs Fasada miesiąca na najlepszą realizację ocieplenia ścian zewnętrznych domu jednorodzinnego!

Tomasz Weber
12 sierpnia 2020

Do 31 sierpnia wykonawcy korzystający z wełny skalnej ROCKWOOL mogą wziąć udział w konkursie na najciekawszą realizację ocieplenia ścian zewnętrznych domu jednorodzinnego. Autorzy 3 najciekawszych zgłoszeń zostaną wyłonieni 10 września 2020 r. i w nagrodę otrzymają zestawy praktycznych, przydatnych narzędzi.

product header, frontrock 35, single family house
Ten konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych wśród najlepszych. Wszyscy wykonawcy dziś pracujący z wełna skalną ROCKWOOL to profesjonaliści w swoim zawodzie. Ten konkurs to swojego rodzaju uhonorowanie i wyróżnienie wśród najlepszych. Jednocześnie to rodzaj zabawy i przyjaznej rywalizacji pomiędzy wykonawcami ociepleń ścian zewnętrznych, pracującymi dziś z wełną skalną ROCKWOOL.

Łukasz Glapa

Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Europa Środkowa i Wschodnia
Pamiętajmy, że ten konkurs to najlepsza reklama dla Wykonawców! Oprócz tego, że mogą zademonstrować oni swoje wyjątkowe realizacje, to również zyskują możliwość, by zachęcić do skorzystania ze swoich usług i zdobyć nowych klientów. To idealny moment na upublicznienie efektów czasami naprawdę trudnych i pracochłonnych realizacji, zarówno termomodernizacyjnych, jak i ociepleń zupełnie nowych i efektywnych i efektownych domów jednorodzinnych.

Łukasz Glapa

Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Europa Środkowa i Wschodnia