Idą wakacje ‒ czas na remont domu

Tomasz Weber
24 czerwca 2020

Prywatni właściciele domów jednorodzinnych, którzy wciąż zastanawiają się nad tym czy warto, a także w jaki sposób przeprowadzić remont i ocieplenie poddasza oraz ścian zewnętrznych swojego domu, już niebawem będą mogli rozwiać swoje wątpliwości. Podczas nadchodzących tygodni w kanałach społecznościowych i na stronie rockwool.pl pojawiać się będzie szereg informacji na temat termomodernizacji domów jednorodzinnych.

Reference case, article, Sweden, Jönköping, renovation, trähus, wood, facade, Västkustskiva
Wielu Polaków myśli o remoncie właśnie w okresie wakacyjnym. Czy to zwykłe odmalowanie, czy też gruntowny remont z wymianą instalacji, zawsze warto rozszerzyć go o docieplenie budynku. Dlaczego? Ponieważ to izolacja pozwala nam na ograniczenie kosztów ogrzewania, czyli pokrycie kosztów remontu.Na co zwrócić uwagę, jak się do tego zabrać, jakie rozwiązania czy produkty zastosować ‒ to główne tematy, które poruszymy w najbliższym okresie w mediach społecznościowych. Chcemy, aby w ramach szkolenia indywidualni inwestorzy otrzymali wszelkie użyteczne i praktyczne informacje, niezbędne do prawidłowego wykonania ocieplenia

Łukasz Glapa

Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Europa Środkowa i Wschodnia
Dziś inwestor, budując lub remontując dom, nie ma czasu na szukanie czy sprawdzanie. Dlatego, aby ułatwić mu i przyspieszyć proces termomodernizacji domu, dostarczamy pełną wiedzę w jednym miejscu. To kluczowe, jeśli chcemy wykonać termomodernizację poprawnie i cieszyć się wynikającymi z niej korzyściami przez wiele lat. Aktualnie na inwestorów czekają dodatkowe środki finansowe w ramach zmienionego programu Czyste Powietrze. Dzięki niemu każdy kto planuje budowę domu będzie mógł dobrać odpowiednie produkty i rozwiązania, zapewniające wielowymiarowe korzyści z termomodernizacji.

Łukasz Glapa

Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Europa Środkowa i Wschodnia