Zdrowe wnętrza , bezpieczeństwo i dobre samopoczucie

Jak poprawić jakość naszego życia ?

Wełna skalna przyczynia się do komfortowego i zdrowego życia, zapewniając kontrolę hałasu i wibracji, a także właściwości termiczne. Izolacja ROCKWOOL redukuje hałas przechodzący przez zespoły budynków. Produkty Rockdelta zmniejszają hałas i wibracje pochodzące od pociągów. Sufity Rockfon pochłaniają dźwięk, dzięki czemu pokoje są bardziej komfortowe i pomagają nam skuteczniej komunikować się.

Ludzie naturalnie chcą żyć w zdrowym środowisku. Klimat wewnętrzny jest tak samo ważny, jak warunki panujące na zewnątrz: temperatura, jakość powietrza i akustyka są częścią tworzenia korzystnego życia w pomieszczeniach.

Czy wiesz że ?

Dobrze zaprojektowane i wykonane budynki przyczyniają się do dobrego zdrowia, tworzą komfortowe otoczenie i zwiększają naszą zdolność koncentracji i wykonywania kluczowych zadań. Budynki o przemyślanej konstrukcji i funkcjonalności wpływają na dobre samopoczucie ludzi. Standardy życia człowieka zależą od tego, jak skutecznie budynek wspiera jego mieszkańców i jak skutecznie utrzymuje optymalny klimat w pomieszczeniu.

Family in new house

Czytaj więcej

artykułów i informacji prasowych od ROCKWOOL Polska

Typy

Marki

Kiedy

Brak wyników

contractor, contest, promo, header
Artykuł
22 lut 2019

Wykonawco – zapraszamy do kolejnej edycji akcji dla wykonawców!

Wykonaj ocieplenie domu z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL, by otrzymać 1 z 6 gwarantowanych nagród, które z pewnością ułatwią pracę każdemu profesjonaliście.

Czytaj więcej
ROCKWOOL
article, hero
Artykuł
21 lut 2019

Jak zmniejszyć emisję smogu nawet o 96%, a koszty ogrzewania nawet o 60%?

Aby właściciele domów mogli jak najwięcej oszczędzić i podejmować skuteczną walkę ze smogiem, powinni najpierw ocieplić ściany zewnętrzne i dach budynku, a potem wymienić kocioł.

Czytaj więcej
ROCKWOOL
news, prize for RW-PL
Artykuł
06 lut 2019

ROCKWOOL Budowlaną Firmą Roku – liczy się najlepsza jakość!

Pod koniec stycznia odbyła się XVI edycja gali Builder Awards. ROCKWOOL Polska, producent niepalnych materiałów izolacyjnych z wełny skalnej, po raz kolejny odebrał nagrodę dla Budowlanej Firmy Roku 2018. Za tym zwycięstwem stoi proste przesłanie – tylko sprawdzone rozwiązania budowlane są gwarantem życia w komforcie, zdrowiu i czystym powietrzu.

Czytaj więcej
ROCKWOOL
house, renovation, news
Artykuł
29 sty 2019

Jak ocieplać dom w 2019 roku? Noworoczne postanowienia inwestora indywidualnego

Dla wielu Polaków rok 2019 upłynie pod hasłem budowy lub remontu domu, a to najlepsza okazja, by przeprowadzić montaż lub wymianę ocieplenia!

Czytaj więcej
ROCKWOOL
news ilustration, stone wool
Artykuł
15 sty 2019

Wełna skalna zachowuje trwałość nawet po 55 latach!

Wiedza o tym, jak długo materiały izolacyjne zachowują swoje właściwości, jest niezwykle przydatna zarówno inwestorowi dużego obiektu, jak i jego projektantowi czy wykonawcom. Nowych danych na ten temat dostarcza badanie przeprowadzone przez ceniony instytut FIW w Monachium na zlecenie organizacji EURIMA. Wyniki wskazały jednoznacznie: właściwości izolacji z wełny skalnej pozostają niezmienne nawet przez 55 lat!

Czytaj więcej
ROCKWOOL
KV contest for architects
Artykuł
19 gru 2018

Moc piękna architektury Europy Środkowo-Wschodniej. Weź udział w międzynarodowym konkursie!

„Moc piękna architektury” – to hasło konkursu „Zmień wizję w projekt”, do którego zapraszamy architektów i pracownie architektoniczne z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Łączna pula nagród to 16 000 EUR. Prace ocenią słynni architekci: Ewa Kuryłowicz (PL), Robert Konieczny (PL), Péter Reicher (HU) i Jaroslav Dokupil (CZ).

Czytaj więcej
ROCKWOOL
Więcej