Zdrowe wnętrza , bezpieczeństwo i dobre samopoczucie

Jak poprawić jakość naszego życia ?

Wełna skalna przyczynia się do komfortowego i zdrowego życia, zapewniając kontrolę hałasu i wibracji, a także właściwości termiczne. Izolacja ROCKWOOL redukuje hałas przechodzący przez zespoły budynków. Produkty Rockdelta zmniejszają hałas i wibracje pochodzące od pociągów. Sufity Rockfon pochłaniają dźwięk, dzięki czemu pokoje są bardziej komfortowe i pomagają nam skuteczniej komunikować się.

Ludzie naturalnie chcą żyć w zdrowym środowisku. Klimat wewnętrzny jest tak samo ważny, jak warunki panujące na zewnątrz: temperatura, jakość powietrza i akustyka są częścią tworzenia korzystnego życia w pomieszczeniach.

Czy wiesz że ?

Dobrze zaprojektowane i wykonane budynki przyczyniają się do dobrego zdrowia, tworzą komfortowe otoczenie i zwiększają naszą zdolność koncentracji i wykonywania kluczowych zadań. Budynki o przemyślanej konstrukcji i funkcjonalności wpływają na dobre samopoczucie ludzi. Standardy życia człowieka zależą od tego, jak skutecznie budynek wspiera jego mieszkańców i jak skutecznie utrzymuje optymalny klimat w pomieszczeniu.

Family in new house

Czytaj więcej

artykułów i informacji prasowych od ROCKWOOL Polska

Typy

Marki

Kiedy

Brak wyników

article kv,
Artykuł
18 lip 2019

Wykonawca ROCKu – zgłoś się do drugiej edycji konkursu!

ROCKWOOL zaprasza wykonawców do 2 edycji konkursu „Wykonawca ROCKu”. Nagrody o wartości 35 tysięcy złotych czekają aż na 50 profesjonalistów pracujących z wełną skalną!

Czytaj więcej
ROCKWOOL
maps, contractors, certified
Artykuł
17 lip 2019

Szukasz wykonawcy ocieplenia? Sprawdź nową mapę Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL!

Mapa Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL pozwala inwestorom indywidualnym szybko i bezproblemowo znaleźć wykonawcę świadczącego usługi montażu wełny skalnej.

Czytaj więcej
ROCKWOOL
prize ,
Artykuł
20 cze 2019

Akcja dla wykonawców – zostań Władcą Poddaszy!

Rozpoczynamy kolejną edycję Akcji dla wykonawców. Wykonaj ocieplenie wełną skalną ROCKWOOL i odbierz gwarantowaną nagrodę!

Czytaj więcej
ROCKWOOL
prize ,
Artykuł
19 cze 2019

ROCKWOOL Budowlaną Marką Roku 2019

ROCKWOOL już po raz 14 został doceniony przez wykonawców nagrodą „Budowlana Marka Roku 2019” w kategorii „Materiały termoizolacyjne – wełna mineralna”.

Czytaj więcej
ROCKWOOL
Article ilustration , graph
Artykuł
14 cze 2019

Plany remontowe Polaków: niemal co trzeci jest w trakcie remontu domu lub mieszkania

Jak podaje badanie omniASP dla ROCKWOOL, remont obecnie przeprowadza niemal 1/3 Polaków: 16,8% remontuje dom a 13,1% mieszkanie.

Czytaj więcej
ROCKWOOL
Article ilustration , granrock, super, aplication
Artykuł
06 cze 2019

Granulat z wełny skalnej – bezpieczne ocieplenie poddasza na długie lata

Granulat z wełny skalnej GRANROCK SUPER stanowi ciekawą alternatywę dla rozwiązań izolacji natryskowych. – poddasze możesz ocieplić już w 1 dzień, bez konieczności wietrzenia i demontażu zabudowy.

Czytaj więcej
ROCKWOOL
Więcej