Kontakt z Działem sprzedaży inwestycyjnej

Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży Inwestycyjnej aby uzyskać odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

 

 

Jeśli szukasz Doradcy Techniczno-Handlowego ROCKWOOL Polska, który odpowiada za sprzedaż w Twoim regionie, zlokalizuj go za pomocą zamieszczonej obok mapy.  

SR-Investment map

Dział Sprzedaży Inwestycyjnej

Region 1:

Dachy płaskie / Obudowy hal: 
Szymon Radko, tel. +48 601 298 703,  szymon.radko@rockwool.com

Izolacje techniczne HVACR i FIRE Pro: 
Tomasz Korolczuk, tel. +48 601 413 170,  tomasz.korolczuk@rockwool.com

Fasady wentylowane, ROCKPANEL: 
Krzysztof Garstka, tel. +48 601 764 197,  krzysztof.garstka@rockwool.com

Izolacje stropów garaży, ETICS, sucha zabudowa:
Jakub Bogorodź tel. +48 601 761 977, jakub.bogorodz@rockwool.com

Region 2:

Dachy płaskie / Obudowy hal: 
Dawid Dziurdź, tel. +48 601 788 448,  dawid.dziurdz@rockwool.com

Izolacje techniczne HVACR i FIRE Pro: 
Michał Jaskierski, tel. +48 601 460 926; michal.jaskierski@rockwool.com

Fasady wentylowane, ROCKPANEL: 
Daniel Zakrzewski, tel.+48 601 788 098, daniel.zakrzewski@rockwool.com

Izolacje stropów garaży, ETICS, sucha zabudowa:
Łukasz Antoniewicz, tel. +48 601 761 879, lukasz.antoniewicz@rockwool.com 

Region 3:

Dachy płaskie / Obudowy hal: 
Artur Majkowycz. tel. +48 601 565 658, artur.majkowycz@rockwool.com

Izolacje techniczne HVACR i FIRE Pro: 
Michał Ścigaj, tel. +48 601 857 171, michal.scigaj@rockwool.com

Fasady wentylowane, ROCKPANEL: 
Daniel Zakrzewski, tel. +48 601 788 098, daniel.zakrzewski@rockwool.com

Izolacje stropów garaży, ETICS, sucha zabudowa:
Marcin Stępkowski, +48 601 407 974, marcin.stepkowski@rockwool.com

Region 4:

Dachy płaskie / Obudowy hal: 
Krzysztof Marszałek, tel. +48 601 758 599,  krzysztof.marszalek@rockwool.com

Izolacje techniczne HVACR i FIRE Pro: 
Rafał Snopek, tel. +48 601 790 711, rafal.snopek@rockwool.com

Fasady wentylowane, ROCKPANEL: 
Andrzej Rzucidło, tel. +48 601 424 202, andrzej.rzucidlo@rockwool.com

Izolacje stropów garaży, ETICS, sucha zabudowa:
Konrad Jarosz, tel. +48 601 143 454, konrad.jarosz@rockwool.com

Region 5:

Dachy płaskie / Obudowy hal: 
Aleksandra Kędziora, tel. +48 601 565 636, aleksandra.kedziora@rockwool.com

Izolacje techniczne HVACR i FIRE Pro: 
Sebastian Bondarczuk, tel. +48 601 790 934, sebastian.bondarczuk@rockwool.com

Fasady wentylowane, ROCKPANEL: 
Rafał Wrzosek, tel. +48 601 141 174, rafal.wrzosek@rockwool.com

Region 6:

Dachy płaskie / Obudowy hal: 
Marcin Nowak, tel. +48 601 660 418, marcin.nowak@rockwool.com

Izolacje techniczne HVACR i FIRE Pro: 
Jacek Czyż, tel. +48 601 194 199, jacek.czyz@rockwool.com

Fasady wentylowane, ROCKPANEL: 
Rafał Wrzosek, tel. +48 601 141 174, rafal.wrzosek@rockwool.com

Izolacje stropów garaży, ETICS, sucha zabudowa:
Michał Stania, tel. +48 601 563 447, michal.stania@rockwool.com

Znajdź Partnera

search

Showing
Offices & Factories near you

Pytania możesz kierować także do Doradców Technicznych ROCKWOOL Polska dostępnych na czacie. Sprawdź, czy Doradca jest online!