Kontakt z Działem Sprzedaży Dystrybucyjnej

Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży Dystrybucyjnej aby uzyskać odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

 

 

Jeśli szukasz Doradcy Techniczno-Handlowego ROCKWOOL Polska, który odpowiada za sprzedaż w Twoim regionie, zlokalizuj go za pomocą zamieszczonej obok mapy.  

 SR-distribution-map

Sprzedaż dystrybucyjna i inwestycje ogólnobudowlane:

1. Jacek Chamier-Ciemiński
e-mail: jacek.chamier-cieminski@rockwool.com
tel.: 601 543 133

2. Tomasz Chudy
e-mail: tomasz.chudy@rockwool.com
tel.: 601 298 706

3. Marcin Gruźlewski
e-mail: marcin.gruzlewski@rockwool.com
tel.: 601 565 010

4. Jacek Draim
e-mail: jacek.draim@rockwool.com
tel.: 601 788 449

5. Rafał Gordziejczyk
e-mail: rafal.gordziejczyk@rockwool.com
tel.: 601 298 704

6. Jan Kuśnierz
e-mail: jan.kusnierz@rockwool.com
tel.: 601 788 447

7. Ryszard Rybacki
e-mail: ryszard.rybacki@rockwool.com
tel. 601 788 452

8. Sławomir Skalik
e-mail: slawomir.skalik@rockwool.com
tel. 601 570 100

9. Andrzej Metzger
e-mail: andrzej.metzger@rockwool.com
tel.: 601 791 182

10. Mariusz Karyś
e-mail: mariusz.karys@rockwool.com
tel.: 601 594 130

11. Marcin Król
e-mail: marcin.krol@rockwool.com
tel.: 601 629 775

12. Grzegorz Kluza
e-mail: grzegorz.kluza@rockwool.com
tel.: 601 788 455

13. Marcin Stępkowski
e-mail: marcin.stepkowski@rockwool.com
tel.: 601 407 974,

14. Rafał Mika
e-mail: rafal.mika@rockwool.com
tel.: 601 323 277

15. Rafał Ryba
e-mail: rafal.ryba@rockwool.com
tel.: 601 629 776

 

Inwestycje ogólnobudowlane:

region : południowo-zachodni (SW)
Kamila Nowak
e-mail: kamila.bidas@rockwool.com
tel.: 601 506 688

region : południowo-wschodni (SE)
Konrad Jarosz
e-mail: konrad.jarosz@rockwool.com
tel.: 601 143 454

region : północno-zachodni (NW)
Jakub Bogorodź
e-mail: jakub.bogorodz@rockwool.com
tel. +48 601 761 977

region : północno-wschodni NE
Michał Stania
e-mail: michal.stania@rockwool.com
tel.: 601 563 447

Znajdź Dystrybutora

search

Showing
Offices & Factories near you

Pytania możesz kierować także do Doradców Technicznych ROCKWOOL Polska dostępnych na czacie. Sprawdź, czy Doradca jest online!