Pojawia się dylemat

– płacić mniej, próbując przetrwać zimę w chłodzie, czy ogrzewać dom i ponosić duże koszty? Rozwiązaniem jest ocieplenie ścian zewnętrznych wełną skalną ROCKWOOL – w ten sposób zmniejszymy opłaty za ogrzewanie nawet o kilka tysięcy w skali roku!
Ocieplenie ścian zewnętrznych to pierwszy krok w stronę energooszczędności i niskich kosztów ogrzewania – zasada jest jedna: najpierw ocieplamy, potem dostosowujemy nowe technologie grzewcze.

Wełna skalna poprawia mikroklimat pomieszczeń

– latem nie jest w domu zbyt gorąco, a zimą zbyt sucho, nie ma też przeciągów czy chłodnych miejsc, w których może pojawić się chorobotwórcze zagrzybienie.  Możesz poczuć się komfortowo również dlatego, że wełna doskonale wycisza – nie słyszysz niechcianych dźwięków z zewnątrz, nawet jeśli mieszkasz w centrum miasta czy przy ruchliwej ulicy.

Odpowiednie parametry akustyczne

domu to gwarancja dobrej koncentracji i prawdziwego relaksu. Wełna skalna ROCKWOOL to najbezpieczniejsza z izolacji. Dlaczego? Wełna pochodzi w pełni z naturalnych surowców i jest niepalna  (wytrzymuje temperatury do 1000⁰C), co zwiększa bezpieczeństwo pożarowe w Twoim domu. Możesz więc spać spokojnie!

Pieniądze, które zostają w Twoim portfelu, to tylko jedna z zalet ocieplenia.

Dzięki wełnie skalnej ROCKWOOL poczujesz, że produkt, którego nie widać na co dzień gołym okiem, ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie w domu.

Koszty ogrzewania przed i po termoizolacji 

Prezentujemy, jak zmieniają się koszty ogrzewania przed i po termoizolacji – obliczenia dla parterowego domu o powierzchni 80 m².

knowledge base  chart 9 - yearly heating costs PL

Poznaj silne strony wełny skalnej