Można nimi oddzielić przestrzenie zarówno na parterze, jak i na poddaszu, tworząc w nich w wyjątkowy klimat. Ważne jest, by ściany działowe tłumiły dźwięki i lepiej wyciszały hałas. Na izolacyjność akustyczną lekkich ścian działowych ma wpływ wybór właściwego materiału wypełniającego. Wełna skalna ROCKWOOL to materiał, który pochodzi z naturalnych surowców i ma trzy zalety, dzięki którym będziesz w swoim domu spać spokojnie

A co, jeśli w domu hałasują dzieci, nastolatek słucha głośnej muzyki, a sąsiad właśnie ogląda ważny mecz?  

Mamy rozwiązanie, dzięki któremu Twój dom będzie oazą spokoju, bez względu na to, jak sąsiedzi i Twoi bliscy lubią spędzać czas. Wystarczy zaizolować ściany działowe wełną skalną ROCKWOOL, która ma właściwości tłumiące hałas -to proste rozwiązanie zapewni Twojemu domowi optymalne parametry akustyczne, a Tobie bezcenny komfort.

Ściany działowe to znakomity sposób na kreatywną aranżację domu zgodnie z Twoimi potrzebami.

Można nimi oddzielić przestrzenie zarówno na parterze, jak i na poddaszu, tworząc w nich w wyjątkowy klimat. Ważne jest, by ściany działowe tłumiły dźwięki i lepiej wyciszały hałas. Na izolacyjność akustyczną lekkich ścian działowych ma wpływ wybór właściwego materiału wypełniającego. Wełna skalna ROCKWOOL to materiał, który pochodzi z naturalnych surowców i ma trzy zalety, dzięki którym będziesz w swoim domu spać spokojnie.

Poznaj silne strony wełny skalnej