Walka ze smogiem zaczyna się w Twoim domu!

Dowiedz się więcej ...
Masz bezpośredni wpływ na to, by Twoi bliscy oddychali czystym powietrzem i cieszyli się życiowym komfortem - wystarczy ocieplić swój dom. Ciepły dom z ROCKWOOL to gwarancja oszczędności na kosztach ogrzewania, zdrowia i wygody na co dzień.

 

renovating campaig

KOMFORT TERMICZNY LATEM

Dzięki naszej wełnie skalnej możesz cieszyć się przyjemnym chłodem w domu w czasie upałów

Poczuj Komfort z ROCKWOOL

Kalkulator ekologiczny

Sprawdź jakie prace najlepiej wykonać przy Twoim domu i ubiegać się o dotację w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. Wybierz rok budowy, jakie masz ocieplenie oraz system grzewczy a program podpowie Ci jakie rozwiązania przyniosą Ci największe korzyści zarówno od strony kosztów ogrzewania jak i redukcji emisji smogu.

Poniżej przedstawiamy prosty kalkulator oszczędności wraz obliczeniem zanieczyszczeń 

 

Zobacz sprawdzone rozwiązania :

Twój ciepły dom z ROCKWOOL to gwarancja czystego powietrza i komfortu mieszkania. Ocieplenie ścian zewnętrznych wełną skalną FRONTROCK MAX E to gwarancja niskich kosztów ogrzewania. Dzięki wełnie SUPERROCK możesz czuć się bezpiecznie na swoim wyremontowanym poddaszu, a wełna STEPROCK HD w podłodze to cisza i komfort dla całej Twojej rodziny. Zobacz jakie rozwiązania I korzyści daje Ci ocieplenie z wełny skalnej ROCKWOOL. 

 

Użyj rolki do zmiany przybliżenia Przesunięcie/Obrót Pitch to zoom Pan/Rotate
Ściany zewnętrzne - izolacja w systemie ETICS Podłoga pływająca na stropie żelbetowym Izolacja stropu nad ostatnią kondygnacją Izolacja dachu skośnego (1 warstwa) Izolacja dachu skośnego (2 warstwa)