Planujesz większy remont?

Niezależnie od tego, jaki masz powód do przeprowadzenia remontu, możesz dodatkowo zwiększyć komfort swojego domu, poprawiając jego izolację.

Jak to osiągnąć?

Piękny stary dom wymaga wyjątkowej dbałości o szczegóły, na wszystkich etapach prac remontowych. Nie martw się wyglądem ścian, kruszących się tynków i wyblakłym kolorem elewacji. Wszystko to można zmienić dzięki termomodernizacji! Ocieplenie ścian zewnętrznych wełną skalną ROCKWOOL pozytywnie wpłynie na walory estetyczne i przyniesie konkretne korzyści – komfortowe warunki dla Twoich bliskich i niskie koszty ogrzewania. Kompleksowe zalety termomodernizacji ścian zewnętrznych budynku to nie tylko jego walory estetyczne, ale i komfort, odczuwalny na co dzień. Ocieplenie wełną skalną to również skuteczna broń przeciwko smogowi i gwarancja czystszego powietrza w najbliższym otoczeniu – izolacja ścian zewnętrznych sprawia, że Twój ciepły dom z ROCKWOOL emituje znacznie mniej zanieczyszczeń.

Twój wymarzony remont zaczyna się od izolacji ze skalnej wełny ROCKWOOL

Niezależnie od tego, jaki masz powód do przeprowadzenia remontu, możesz dodatkowo zwiększyć komfort w swoim domu, poprawiając jego izolację. Zastosuj wełnę skalną ROCKWOOL, by przez cały rok cieszyć się w domu ciszą i stabilną temperaturą: chłodem podczas letnich upałów i przyjemnym ciepłem zimą! Dzięki temu dodatkowo zmniejszysz emisję szkodliwych substancji, a powie­trze w Twoim otoczeniu będzie czyste.  Produkty izolacyjne z wełny skalnej ROCKWOOL pochodzą z w pełni natu­ralnych surowców. Skutecznie poprawiają efektywność energetyczną budynku i chronią go przed ogniem, wilgocią i pleśnią, jak również dbają o środowisko, ograniczając emisję smogu.  Izolacja ROCKWOOL nie wymaga żadnej konserwacji – jest niezwykle odporna i nie zmienia się z upływem czasu, więc moż­esz oczekiwać takich samych właściwości rok po roku, przez ponad 50 lat!

renovating campaig
Wideo

KOMFORT TERMICZNY ZIMĄ

Dzięki naszej wełnie skalnej w twoim domu będzie ciepło nawet w czasie najzimniejszej zimy.

renovating campaig
Wideo

KOMFORT AKUSTYCZNY

Dzięki naszej wełnie skalnej możesz redukować hałas.

renovating campaig
Wideo

KOMFORT JAKOŚCI POWIETRZA

Dzięki naszej wełnie skalnej możesz chronić dom przed wilgocią.

Użyj rolki do zmiany przybliżenia Przesunięcie/Obrót Pitch to zoom Pan/Rotate
Ściany zewnętrzne - izolacja w systemie ETICS Podłoga pływająca na stropie żelbetowym Izolacja stropu nad ostatnią kondygnacją Izolacja dachu skośnego (1 warstwa) Izolacja dachu skośnego (2 warstwa)
superwykonawca, homepage, solidhaus, realizacje
Wideo

IZOLACJA PODDASZA

Jak dobrać izolację na poddasze?

article image
Wideo

IZOLACJA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH

Jak dobrać izolację ścian zewnętrznych?

product header, pitched roof, construction, unirock
Wideo

SYSTEM NAKROKWIOWY ROCKWOOL

Jak odpowiednio wykonać izolację nakrokwiową?