Zastosowanie Wełny Skalnej ROCKWOOL

Produkty do ocieplenia i izolacji z wełny skalnej ROCKWOOL zostały dostosowane do potrzeb wszystkich sytuacji i dostosowane do różnych typów konstrukcji budowlanych.

reference, wall, wall insulation, etics, family, house, home, garden, outside, single-familiy house, single-family home, single family house, dr. sälzer haus, germany, job 4994

Produkty z wełny skalnej to najlepsza izolacja termiczna i akustyczna

Produkty z wełny skalnej ROCKWOOL to gwarancja niepalnej, wyciszającej i trwałej izolacji termicznej, która zapewni komfort, ciepło i bezpieczeństwo na lata. To najlepsze rozwiązanie do ocieplania i izolowania budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. 

Wybierz zastosowanie

RockWorld imagery, Parkbohusene, house, plants
Ocieplenie Ścian Zewnętrznych

Ocieplenie i Izolacja Ścian Zewnętrznych

Izolacja ścian i fasad ze skalnej wełny mineralnej jest dopasowana do każdego typu budownictwa. Ściany zewnętrzne i fasady decydują nie tylko o pierwszym wrażeniu, ale przede wszystkim chronią osoby przebywające w budynku przed niekorzystnymi warunkami środowiska.

Czytaj więcej
People, Humans, Worker, Onsite, Construction
Ocieplenie Poddasza

Ocieplenie Poddasza i Ocieplenie Dachu

Adaptacja poddasza pozwala na nowe wykorzystanie tego pomieszczenia. Oczywiście pod warunkiem, że jest ono zaizolowane i wyciszone przed czynnikami zewnętrznymi. Ocieplanie poddasza może ponadto przynieść znaczne oszczędności na ogrzewaniu.

Czytaj więcej
image, living, family, home, diy, germany, job 5026
Ocieplenie Podłogi i Izolacja Stropu

Ocieplenie Podłogi i Izolacja Stropu

Aby zapewnić odpowiedni komfort użytkowania budynku należy zadbać o ocieplenie podłóg i stropów. To właśnie stropy i podłogi, często znajdujących się nad nieogrzewanymi przestrzeniami, są narażone na przenikanie zimna bezpośrednio z ziemi.

Czytaj więcej
image, living, earphones, headphones, children, family, home, diy, germany, job 5026
Izolacja Ścian Działowych

Izolacja Akustyczna Ścian Działowych

Izolacja z wełny skalnej odgrywa kluczową rolę w przypadku rozwiązań akustycznych ścian działowych. Zastosowanie odpowiedniej konstrukcji pozwala uzyskać komfort użytkowania pomieszczeń oraz podnosi bezpieczeństwo pożarowe pomieszczeń i całego budynku.

Czytaj więcej
product, flatroof, flat roof, hardrock, installation, installer, reference, rockwool forum, flachdach, germany
Ocieplenie Dachu Płaskiego

Izolacja Dachu Płaskiego z Wełny Skalnej

Ocieplenie dachów płaskich mineralną wełną skalną daje możliwość projektowania i budowania dachów przenoszących wysokie obciążenia punktowe, o wysokim poziomie bezpieczeństwa pożarowego. Zastosowanie znajdują w projektach hal, jak też obiektach komercyjnych i sportowych.

Czytaj więcej
hvac, fp
Izolacja Techniczna HVAC

Izolacja Kanałów Wentylacyjnych HVAC

Wykorzystanie produktów z mineralnej wełny skalnej do izolacji technicznych instalacji HVAC nie tylko poprawia efektywność energetyczną i akustykę budynku, ale również w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo przebywających w nim osób podczas pożaru.

Czytaj więcej
worker, helmet, process, owner, pipes, pipe, pipelines, people, four people, engineer, industry, industrial, plant, ProRox, energy,four persons, chemical, oil, energy, safe,
Izolacja Techniczna

Izolacje dla Przemysłu i Energetyki

ROCKWOOL Technical Insulation oferuje zrównoważone produkty i systemy do izolacji termicznej, akustycznej i ochrony przeciwpożarowej dla różnych typów instalacji dla procesu, przemysłu morskiego i przybrzeżnego.

Czytaj więcej
people, naval, marine, ship, cruise, cruise ship, passenger, deck, cruise liner, woman, boat,
Przemysł morski i offshore

Przemysł Morski i Przybrzeżny

ROCKWOOL Technical Insulation oferuje trwałą izolację akustyczną, komfort i ochrony przeciwogniowej dla jednostek pływających, platform wydobywczych i instalacji przybrzeżnych.

Czytaj więcej

Poznaj silne strony wełny skalnej

Znajdź Dystrybutora

search

Showing
Offices & Factories near you