Zastosowanie Wełny Skalnej ROCKWOOL

Produkty do ocieplenia i izolacji z wełny skalnej ROCKWOOL zostały dostosowane do potrzeb wszystkich sytuacji i dostosowane do różnych typów konstrukcji budowlanych.

reference, wall, wall insulation, etics, family, house, home, garden, outside, single-familiy house, single-family home, single family house, dr. sälzer haus, germany, job 4994

Produkty z wełny skalnej to najlepsza izolacja termiczna i akustyczna

Produkty z wełny skalnej ROCKWOOL to gwarancja niepalnej, wyciszającej i trwałej izolacji termicznej, która zapewni komfort, ciepło i bezpieczeństwo na lata. To najlepsze rozwiązanie do ocieplania i izolowania budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. 

Wybierz zastosowanie

RockWorld imagery, Parkbohusene, house, plants
Ocieplenie Ścian Zewnętrznych

Ocieplenie i Izolacja Ścian Zewnętrznych

Ściany zewnętrzne i fasady budynku nie tylko decydują o pierwszym wrażeniu, ale przede wszystkim chronią osoby przebywające w budynku przed niekorzystnymi warunkami środowiska. Istnieje wiele możliwych typów konstrukcji ścian zewnętrznych. Izolacja ścian i fasad ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL jest dopasowana do każdego typu budownictwa.

Czytaj więcej
People, Humans, Worker, Onsite, Construction
Ocieplenie Poddasza

Ocieplenie Poddasza i Ocieplenie Dachu

Poddasze to przestrzeń, która dawniej pozostawała często niewykorzystana. Dziś, kiedy ceny nieruchomości znacznie wzrosły i kiedy cenimy sobie przestrzeń, adaptacja poddasza pozwala na nowe wykorzystanie tego pomieszczenia.

Czytaj więcej
image, living, family, home, diy, germany, job 5026
Ocieplenie Podłogi i Izolacja Stropu

Ocieplenie Podłogi i Izolacja Stropu

Izolacja budynku często mylnie jest utożsamiana jedynie z ociepleniem poddasza i ścian zewnętrznych. To oczywiście istotne elementy izolacji, ale aby zapewnić odpowiedni komfort użytkowania budynku należy zadbać także o ocieplenie podłóg i stropów.

Czytaj więcej
image, living, earphones, headphones, children, family, home, diy, germany, job 5026
Izolacja Ścian Działowych

Izolacja Akustyczna Ścian Działowych

Izolacja z wełny skalnej odgrywa kluczową rolę w przypadku rozwiązań akustycznych ścian działowych. Zastosowanie odpowiedniej konstrukcji pozwala z jednej strony uzyskać komfort użytkowania pomieszczeń, z drugiej podnosi bezpieczeństwo pożarowe pomieszczeń i całego budynku.

Czytaj więcej
product, flatroof, flat roof, hardrock, installation, installer, reference, rockwool forum, flachdach, germany
Ocieplenie Dachu Płaskiego

Izolacja Dachu Płaskiego z Wełny Skalnej

Dachy płaskie to częste rozwiązanie konstrukcyjne, obecne zarówno w projektach hal produkcyjnych i magazynowych, jak też w obiektach komercyjnych (centra handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe) czy sportowych.

Czytaj więcej
hvac, fp
Izolacja Techniczna HVAC

Izolacja Kanałów Wentylacyjnych HVAC

Wykorzystanie produktów z wełny skalnej ROCKWOOL do izolacji technicznych instalacji HVAC nie tylko poprawia efektywność energetyczną i akustykę budynku, ale również w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo przebywających w nim osób podczas pożaru.

Czytaj więcej

Poznaj silne strony wełny skalnej

Znajdź Partnera

search

Kogo szukasz

z

Showing
Offices & Factories near you