Press Room

Materiały i informację dla prasy

Grupa ROCKWOOL ma otwarte podejście do świata zewnętrznego. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby służyć prasie sprawnie i profesjonalnie.

Tutaj znajdziesz nasze aktualności, a także wybrane zdjęcia, materiały wideo i logo.

W sprawie zapytań dotyczących naszych produktów lub organizacji prosimy o kontakt z Kierownikiem Działu Komunikacji Marketingowej & PR, Tomaszem Weberem.

Aby uzyskać informacje finansowe, odwiedź naszą stronę internetową dla inwestorów.

Tomasz Weber,  Communication, PR, manager

Tomasz Weber

Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej & PR,
ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

Najnowsze wiadomośći

Recycle, sustainability, energy efficiency, green energy
Artykuł
18 lip 2018

Obalamy 5 Największych Mitów na Temat Izolacji

Coraz więcej Polaków podejmuje decyzję o termomodernizacji, by móc cieszyć się większą efektywnością energetyczną swojego domu i niższymi rachunkami. Przed ich rozpoczęciem warto sprawdzić, które z nich nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Czytaj więcej
RockWorld imagery, Modern living, woman,
Artykuł
26 cze 2018

7 Kroków do Wymarzonego Projektu Domu!

Poznaj 7 praktycznych sposobów, dzięki którym bez kłopotu poradzisz sobie z wyborem wymarzonego projektu domu. Przede wszystkim pamiętaj aby kierowąć się funkcjonalnością i wygodą, a nie modą czy opiniami innych ludzi.

Czytaj więcej
Amager Bakke/Copenhill, Circularity
Informacja prasowa
26 cze 2018

Raport "Szóste Paliwo 2018"

Dlaczego termomodernizacja budynków jednorodzinnych jest kluczem do rozwiązania problemu smogu w Polsce? Jakie inne korzyście niesie ona dla właścicieli budynków? Dowiedz się z raportu "Szóste Paliwo".

Czytaj więcej
RockWorld imagery, Modern living, boy, field, nature, child
Artykuł
05 cze 2018

5 Porad Na Światowy Dzień Środowiska - Zadbaj o Naturę

Według badań, aż 50% Polaków uważa, że w największym stopniu stan środowiska zależy od działań każdego z nas. Dowiedz się zatem, co możesz zrobić już dziś, aby mieć swój wkład w ochronę środowiska.

Czytaj więcej
Young person stacking stones at the beach
Artykuł
23 maj 2018

Termomodernizacja Budynku – Od Czego Zacząć, by Zmniejszyć Rachunki w Sezonie Grzewczym?

Wysokie rachunki i niska efektywność energetyczna to problemy wielu gospodarstw domowych, z którymi inwestorzy indywidualni borykają się zwłaszcza w sezonie grzewczym. Co musimy zrobić aby płacić mniej?

Czytaj więcej
Grupa ROCKWOOL jest wiodącym na świecie producentem wyrobów z kamienia. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów dla sektora budowlanego, takich jak izolacje, sufity akustyczne, deski elewacyjne, ale dostarcza również produkty do branży ogrodniczej i transportowej.