Press Room

Materiały i informację dla prasy

Grupa ROCKWOOL ma otwarte podejście do świata zewnętrznego. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby służyć prasie sprawnie i profesjonalnie.

Tutaj znajdziesz nasze aktualności, a także wybrane zdjęcia, materiały wideo i logo.

W sprawie zapytań dotyczących naszych produktów lub organizacji prosimy o kontakt z Kierownikiem Działu Komunikacji Marketingowej & PR, Tomaszem Weberem.

Aby uzyskać informacje finansowe, odwiedź naszą stronę internetową dla inwestorów.

Tomasz Weber,  Communication, PR, manager

Tomasz Weber

Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej & PR,
ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

Najnowsze wiadomości

Contest, picture
Artykuł
12 kwi 2019

Znamy zwycięzców konkursu „Zmień wizję w projekt”

Międzynarodowy konkurs ROCKWOOL Zmień wizję w projekt w tym roku prowadzony był pod hasłem „Moc piękna architektury”. Poznajmy zwycięzców!

Czytaj więcej
advice page images hu,
Artykuł
02 kwi 2019

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu Wykonawca ROCKu

W tym roku po raz pierwszy wykonawcy walczyli o zaszczytny tytuł Wykonawcy ROCKu. O zwycięstwie decydowała m. in. liczba zgłoszonych realizacji z wełną skalną ROCKWOOL.

Czytaj więcej
antysmog , campaign
Artykuł
27 mar 2019

Ponad pół roku programu „Czyste Powietrze” w opinii eksperta

We wrześniu 2018 roku ruszył program „Czyste Powietrze”. Jak ekspert ROCKWOOL ocenia ostatnie miesiące jego trwania? Czy zbliżamy się do szczęśliwego rozwiązania problemu smogu?

Czytaj więcej
article, hero
Artykuł
20 lut 2019

Jak zmniejszyć emisję smogu nawet o 96%, a koszty ogrzewania nawet o 60%?

Aby właściciele domów mogli jak najwięcej oszczędzić i podejmować skuteczną walkę ze smogiem, powinni najpierw ocieplić ściany zewnętrzne i dach budynku, a potem wymienić kocioł.

Czytaj więcej
contractor, contest, promo, header
Artykuł
21 lut 2019

Wykonawco – zapraszamy do kolejnej edycji akcji dla wykonawców!

Wykonaj ocieplenie domu z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL, by otrzymać 1 z 6 gwarantowanych nagród, które z pewnością ułatwią pracę każdemu profesjonaliście.

Czytaj więcej
news, prize for RW-PL
Artykuł
06 lut 2019

ROCKWOOL Budowlaną Firmą Roku – liczy się najlepsza jakość!

Pod koniec stycznia odbyła się XVI edycja gali Builder Awards. ROCKWOOL Polska, producent niepalnych materiałów izolacyjnych z wełny skalnej, po raz kolejny odebrał nagrodę dla Budowlanej Firmy Roku 2018. Za tym zwycięstwem stoi proste przesłanie – tylko sprawdzone rozwiązania budowlane są gwarantem życia w komforcie, zdrowiu i czystym powietrzu.

Czytaj więcej
Grupa ROCKWOOL jest wiodącym na świecie producentem wyrobów z kamienia. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów dla sektora budowlanego, takich jak izolacje, sufity akustyczne, deski elewacyjne, ale dostarcza również produkty do branży ogrodniczej i transportowej.