Specjalista ds. Public Relations

RW-PL Dział Zasobów Ludzkich

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie, dbać o komunikację marketingową w regionie CEE? Dołącz do nas i stań się częścią międzynarodowego zespołu!
W naszym dziale masz szansę rozwinąć skrzydła w obszarze marketingu i wzbogacić swoje doświadczenie.

Nasza gra ROCK TOWN otrzymała nagrodę Golden Arrow – może z Tobą powtórzymy ten sukces?

Główne zadania:

  • Współtworzenie kreatywnej komunikacji marki ROCKWOOL w regionie Central Eastern Europe,
  • Zarządzanie obszarem Public Relations, w tym bliska współpraca z mediami i kluczowymi dziennikarzami, zarządzanie biurem prasowym,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi w tym public relations
  • Realizacja działań z zakresu media relations
  • Przygotowywanie działań komunikacyjnych i ich realizacja,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu koordynacji komunikacji i języka,
  • Zarządzanie obszarem content marketingu, w tym prowadzenie kampanii contentowych,
  • Projektowanie działań i kierowanie akcjami marketingowymi adresowanymi do różnych typów klientów,
  • Nadzorowanie budżetu i dbałość nad spójnością komunikacji,
  • Udział w „burzach mózgów” z agencjami marketingowymi i domami mediowymi.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • 2-3 lata doświadczenia w obszarze marketingu lub w obszarze public relations,
  • Doświadczenia w komunikacji marketingowej, w tym w działaniach public relations,
  • Umiejętności lekkiego pióra,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2),
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy i koordynowania działań,
  • Umiejętności tworzenia skutecznej i spójnej komunikacji.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek KLAWOO - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji  APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).