Asystent ds. Personalnych

Jesteś osobą zorganizowaną, dbającą o szczegóły i lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi? Dołącz do naszego zespołu!

Główne obowiązki:

  • Kontrolowanie dokumentacji służącej do naliczania wynagrodzeń,
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo - płacowym,
  • Weryfikacja dokumentów kadrowych,
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie absencji pracowniczych,
  • Opracowywanie raportów, analiz oraz niezbędnych zestawień.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku zajmującym się sprawami kadrowo-płacowymi,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Dobrej znajomość MS Office,
  • Umiejętności komunikowania się i współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez naszego partnera,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nauki od najlepszych ekspertów w swojej branży,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: hr@rockwool.pl.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).