Pracownik Recepcji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji.

Uwaga: Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną.

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie, ewidencja i nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich/współpraca z firmami kurierskimi,
  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Obsługa klientów odwiedzających siedzibę firmy,
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji i sal konferencyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach,
  • Umiejętności koordynacji wielu zadań,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie,
  • Wykształcenia średniego,
  • Wysokiej kultury osobistej i uprzejmości.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: hr@rockwool.pl.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).