Automatyk

Lokalizacja : Małkinia

Posiadasz doświadczenie w usuwaniu awarii i konserwacji maszyn i urządzeń? Jesteś kreatywny i często dostrzegasz, że coś mogłoby być zrobione lepiej? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w międzynarodowej firmie? Dołącz do naszego Zespołu!

Główne zadania:

  • Codzienna kontrola techniczna maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • Konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń i przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • Analiza przyczyn awarii i prowadzenie działań prewencyjnych,
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
  • Jest to praca w systemie zmianowym.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego (elektrotechnika, automatyka lub pokrewne),
  • Uprawnień na urządzenia, instalacje i sieci energetyczne grupy I (do 1 kV),
  • Grupy II i III w zakresie obsługi, eksploatacji, konserwacji i napraw,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych (mile widziana znajomość programu ELCAD),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek klawoo - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • Dodatki za pracę w systemach zmianowych i święta,
  • Dowóz do pracy z Małkini i Ostrowi Maz,
  • Udział we wdrażaniu standardów Lean i 5 S,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: hr@rockwool.pl lub ROCKWOOL Polska Sp. z o.o., ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).