Inżynier Mechanik

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, podlegając bezpośrednio Kierownikowi Sekcji Inżynierii Group Technology, będzie odpowiedzialna za realizację powierzonych projektów usprawniających i inwestycyjnych w zakresie technicznym linii produkcyjnej ROCKFON w Cigaciach.

Miejsce pracy: Cigacice

 Główne obowiązki:

  • Opracowanie, wdrażanie i dokumentowanie nowych rozwiązań technicznych od koncepcji do prototypu, przy współpracy z innymi działami, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty inżynieryjne (np. środowisko, koszty produkcji, utrzymanie, zrównoważony rozwój),
  • Opracowanie harmonogramów zadań i projektów,
  • Sprawne planowanie i realizacja projektów/zadań oraz raportowanie stanu ich realizacji,
  • Przygotowanie i monitorowanie realizacji budżetu i harmonogramu projektów/zadań,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego - mechanicznego,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Doświadczenia w firmie produkcyjnej lub inżynieryjnej,
  • Znajomości oprogramowania wspomagającego projektowanie AutoCAD oraz programu Inventor - mile widziana,
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych (na różnych poziomach organizacji i struktury projektu),
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych – ok. 60 dni w roku.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń w  międzynarodowym środowisku,
  • Pracę z innowacyjnymi produktami pozytywnie wpływającymi na otoczenie,
  • Środowisko przyjazne rozwojowi osobistemu i zawodowemu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: hr@rockwool.pl. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).