Inżynier Procesu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, podlegając bezpośrednio Kierownikowi Sekcji Inżynierii Group Technology, będzie odpowiedzialna za analizę i rozwój procesu technologicznego w celu zapewnienia produktom ROCKFON odpowiednich parametrów technicznych.

Miejsce pracy: Cigacice

 Główne obowiązki:

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego, analizowanie jego rezultatów i proponowanie usprawnień technologicznych,
  • Przygotowywanie procedur technologicznych, pozwalających prowadzić proces produkcji w optymalny i bezpieczny sposób,
  • Opracowywanie dokumentacji nowych procesów technologicznych i produktów,
  • Przeprowadzanie testów nowych produktów, maszyn i urządzeń technologicznych,
  • Bliska współpraca z zespołem patentowym.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek: zarządzanie i inżynieria produkcji),
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji,
  • Samodzielności i determinacji w działaniu,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych – ok. 60 dni w roku.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń w  międzynarodowym środowisku,
  • Pracę z innowacyjnymi produktami pozytywnie wpływającymi na otoczenie,
  • Środowisko przyjazne rozwojowi osobistemu i zawodowemu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: hr@rockwool.pl. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).