Asystent Kierownika Inwestycji

Lokalizacja : Małkinia
21 września 2018

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie od strony administracyjnej sprawnego przebiegu inwestycji na terenie fabryki w Małkini.

Poszukujemy osoby (na czas określony ok. 1 roku), która będzie odpowiedzialna za zapewnienie od strony administracyjnej sprawnego przebiegu inwestycji na terenie fabryki w Małkini.

Główne obowiązki:

  • Logistyczne i administracyjne wsparcie zespołu projektowego (prowadzenie kalendarza spotkań, organizowanie i rozliczanie podróży służbowych oraz inne prace administracyjne),
  • Zapewnienie sprawnego przepływu dokumentów projektowych na terenie fabryki w Małkini,
  • Koordynowanie tłumaczeń dokumentacji technicznej z języka angielskiego na polski,
  • Kontrolowanie realizacji budżetu projektu.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego,
  • Wyższego wykształcenia,
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobrej znajomości programów Power Point i Excel,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie kontakt z dokumentacją techniczną,
  • Niezależności i samodzielności w podejmowaniu decyzji,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, umiejętności pracy pod presją czasu, zaangażowania oraz chęci do pracy, doskonałych zdolności organizacyjnych oraz planowania pracy.

Nie samą pracą człowiek żyje…

…dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet benefitów: kartę Multisport, dofinansowanie wakacji, współfinansowanie wycieczek organizowanych przez KLAWOO (nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku), transport z Małkini i Ostrowi Mazowieckiej do naszej fabryki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji  APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).