Lider Projektu

Lokalizacja : Cigacice
30 lipca 2018

Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych lub inwestycyjnych w obszarze inżynierii? Jesteś kreatywny i często dostrzegasz, że coś mogłoby być zrobione lepiej? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w międzynarodowej firmie?

Dołącz do naszego zespołu!

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych w czterech fabrykach ROCKWOOL (Polska, Czechy i Węgry),
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji i poprawy efektywności procesów produkcyjnych w obszarze mechaniki,
  • Opracowywanie projektów inwestycyjnych,
  • Koordynowanie pracy poddostawców i partnerów,
  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego: mechanika i budowa maszyn,
  • Doświadczenia zawodowego w zakresie mechaniki,
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów inwestycyjnych w fabrykach/przemyśle - mile widziane,
  • Doświadczenia w projektowaniu w obszarze mechaniki - mile widziane,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości oprogramowania AUTODESK i MS Project,
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych i kreatywności,
  • Dyspozycyjności do wyjazdów służbowych 2-3 miesiące w skali roku.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji  APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).