Kontroler Ruchu

Lokalizacja : Cigacice

Poszukujemy osoby (na czas określony ok. 1,5 roku), która będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości procesu dystrybucji naszych produktów do Klientów.

Główne zadania:

  • Planowanie wysyłek produktów,
  • Współpraca z pracownikami firm transportowych (często obcojęzycznymi) oraz pracownikami innych działów zaangażowanych w realizację dostaw,
  • Optymalizowanie przepływu informacji w celu zapewnienia realizacji dostaw,
  • Przygotowywanie odpowiednich raportów załadunkowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie dobrym, umożliwiającym codzienną komunikację,
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office, w tym dobrej znajomości programu Excel,
  • Mile widziana znajomość zagadnień logistycznych oraz procedur celnych,
  • Nastawienia na współpracę, komunikatywności,
  • Stanowczości i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka  medyczna, karta MultiSport),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji  APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).