Elektryk

Lokalizacja : Cigacice

Posiadasz doświadczenie w usuwaniu awarii maszyn oraz instalacji elektrycznych? Jesteś kreatywny i często dostrzegasz, że coś mogłoby być zrobione lepiej? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w międzynarodowej firmie?

Dołącz do naszego zespołu!

 Główne obowiązki

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń,
  • Usuwanie usterek i awarii maszyn,
  • Wykonywanie zadań remontowych i naprawczych,
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień na urządzenia, instalacje i sieci energetyczne grupy I (do 15 kV),
  • Grupy II i III w zakresie obsługi, eksploatacji, konserwacji i napraw,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka  medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek KLAWOO  -to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • Dodatki za pracę  w systemach zmianowych i święta,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Udział we wdrażaniu standardów Lean i 5 S,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych.

Sprawdź jak możesz rozwinąć się razem z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (z podaniem nr referencyjnego) na adres: hr@rockwool.pl  lub ROCKWOOL Polska Sp. z o.o., ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).