Lean Manager

Lokalizacja : Cigacice
07 lipca 2018

Nr ref.: LM-CIG

Jesteś doświadczonym ekspertem w obszarze Lean Management? Chciałbyś/Chciałabyś mieć możliwość wdrażania LEAN w międzynarodowej organizacji? Tworzyć kulturę ciągłego doskonalenia, rozwijania pracowników oraz optymalizacji procesów? Dołącz do naszego zespołu!

Główne obowiązki:

  • Inicjowanie, wdrażanie i prowadzenie optymalizacji procesów produkcyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem narzędzi Lean,
  • Wsparcie managerów i liderów w obszarze propagowania LEAN Management w celu poprawy efektywności procesów oraz identyfikowania i eliminowania strat,
  • Realizacja szkoleń i warsztatów managerów, liderów i współpracowników,
  • Tworzenie silnej kultury ciągłego doskonalenia w fabryce,
  • Ścisła współpraca z kolegami z innych krajów w celu wymiany wiedzy i doświadczenia w obszarze LEAN,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług doradczych i szkoleniowych,
  • Raportowanie do Kierownika Fabryki.

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku Lean Leadera/Managera lub podobnym,
  • Doświadczenia we wdrażaniu LEAN,
  • 7-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze inżynierii produkcji,
  • Zapewnianienia poprawy efektywności procesów generujących realną wartość dodaną,
  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń/warsztatów/coachingu adresowanych do różnych grup docelowych i współpracy z firmami zewnętrznymi,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomi B2/C1,
  • Certyfikacja Green Belt  oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będą mile widziane.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z podaniem nr referencyjnego na adres: poznan_recruitment@rockwool.pl.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."