Kontroler Planowania Logistycznego

Lokalizacja : Cigacice
30 lipca 2018

Nr ref.: KPL-CIG

Jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną oraz konsekwentną w działaniu? Cenisz sobie niezależność i autonomie? Posiadasz umiejętność budowania relacji i łatwość komunikacji? Chcesz rozwinąć swoje kompetencje i zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku? To stanowisko jest właśnie dla Ciebie!!!

Główne obowiązki:

  • Analiza planów sprzedażowych oraz danych produkcyjnych w regionie CEE,
  • Efektywne wykorzystywanie dostępnych zasobów (moce produkcyjne, przestrzeń magazynowa, środki transportu), w celu zapewnienia realizacji planów sprzedażowych firmy,
  • Kontrola i raportowanie bieżących postępów realizacji produkcji,
  • Planowanie i optymalizacja zapasów,
  • Aktywne uczestnictwo w procesie S&OP.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Planista Produkcji, Analityk, Biznes Kontroler lub podobnym,
  • Znajomości Microsoft Office Excel na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Zaawansowanych zdolności analitycznych oraz interpersonalnych,
  • Umiejętności pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Niezależności i samodzielności w działaniu.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (z podaniem nr referencyjnego) na adres: hr@rockwool.pl  lub ROCKWOOL Polska Sp. z o.o., ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).