Doradca Techniczno-Handlowy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż ociepleń ścian zewnętrznych, stropów do garaży podziemnych i wełen ogólnobudowlanych.

Obszar działania: Warszawa

Główne zadania:

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji handlowych z Klientami ROCKWOOL Polska oraz firmami wykonawczymi i inwestorami na terenie Warszawy.
  • Odpowiedzialność za sprzedaż inwestycyjną (sprzedaż na duże obiekty poprzez sieć dystrybutorów).
  • Doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń i prezentacji dla Klientów.
  • Bieżące monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych,
  • Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela,
  • Dobrze rozwiniętych zdolności interpersonalnych, samodzielności w działaniu, silnej motywacji,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Niepowtarzalną okazję do pracy w prężnym zespole sprzedażowym oraz współpracę z najlepszymi ekspertami w  branży budowlanej,
  • Kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Wszelkie niezbędne do pracy narzędzia oraz auto służbowe,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.

Dodatkowo, Kandydatów powinny cechować dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, jak również samodzielność, silna motywacja, przedsiębiorczość i zdecydowanie w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (z podaniem nr referencyjnego) na adres: hr@rockwool.pl lub ROCKWOOL Polska Sp. z o.o., ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).