Digital Marketing Specialist

RW-PL Dział Zasobów Ludzkich

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie, wspierać procesy digitalizacji
w regionie CEE? Dołącz do nas i stań się częścią międzynarodowego zespołu!
W naszym dziale masz szansę rozwinąć skrzydła i zebrać doświadczenie na skalę europejską.

Główne zadania:

  • Planowanie, zarządzanie i koordynowanie projektów cyfrowych
    i mobilnych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej,
  • Projektowanie, utrzymywanie, aktualizacja i rozwój serwisów internetowych i aplikacji mobilnych ROCKWOOL,
  • Prowadzenie działań z zakresu SEO i content marketingu,
  • Planowanie, realizacja i analiza kampanii reklamowych w Internecie (SEM, SoMo, email marketing),
  • Współpraca z działami marketingu i sprzedaży w zakresie realizacji projektów digital, w szczególności w zakresie lead generation oraz
    lead nurturing,
  • Pomiar i raportowanie efektów prowadzonych działań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w tworzeniu i utrzymaniu stron internetowych oraz kanałów social media,
  • Doświadczenia w wykorzystaniu kanałów digital marketingowych
    w kampaniach promocyjnych i reklamowych,
  • Wiedzy o zarządzaniu stronami internetowymi (e-commerce, UX, SEO),
  • Znajomości narzędzi internetowych m.in. Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, HotJar,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2),
  • Mile widziane min. 2 lat doświadczenia w obszarze digital marketing lub social media marketing,
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy i koordynowania działań.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka  medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku, współfinansowanie wycieczek KLAWOO - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • Stałą możliwość nauki i rozwoju,
  • Ciekawe i innowacyjne projekty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).